Kruhy pod očami

mery55

nedostatok spanku /nekvalitný spanok/,anemia-nedostatok železa potrebna liečba Fe/lieky Sorbifer,potraviny-kakao,hrach,mak/

Kruch

HI! Mám len 12 rokov a mám také kruhy pod očami jak 120 ročná babka poradte niečo môj E-mail : dodko97@azet.sk

Merenwen

Určite si nemasíruje túto oblasť. Pokožka je tu veľmi jemná a už malý tlak dokáže spôsobiť pretrhnutie kolagénových vláken. To znamená predčasné starnutie pokožky. Recept používaný všade na svete je, že si nastrúhaš obyčajný zemiak a priložíš na oblasť s kruhmi. Necháš pôsobiť, zmyješ a kruhy by mali byť oveľa menej viditeľné a pokožka hydratovaná.

Magy

Milan Pravda ma pravdu. Zakryvanim symptomov, ktore chorobny stav sprevadzaju sa problem nevyriesi. Treba ist cielene a riesit podstatu problemu, nie kupovat donekonecna drahe zbytocnosti a neliecit podstatu. Problemy s pecenou, oblickami a zvysena toxicita vlastne su spojene. Nespravna funkcia obliciek ci pecene znamena zvysene mnozstvo toxinov v krvi a prejavuje sa aj tmavymi kruhmi alebo vackami pod ocami. Vela je vsak aj dedicne. Napr. herecka Selma Blair je typicky priklad zeny s velmi vyraznymi kruhmi pod ocami. Ci je to ale genetikaalebo choroba, je uz otazne.

dailek

Cawte mam 15 rokov a uz dlhsie mam kruhy pod ocamy a chcel by som sa toho zbavit nech spim kolko chcem nezmiznu neviem preco ich mam poradili by ste mi ???

nika11

ahojte prosim mohli by ste mi poradit ako sa zbavim kruhov pod ocami pocula som ze je to ked vela solim ale ja som nesolila skor som moc korenila moze to byt aj tym?ale uz som tym prestala uz dost dlho, no ja moc ani nespavam takych osem hodin a aj tak to nepohaha staci to? abo mam spavat aj viac? no dedicne to nemozem mat bo ked som bola mala som to vobec nemavala a rodicia to nemaju tiez a ani sestry a uz mam 15 rokov a mam to tak od prveho rocnika a uz som skusala naozaj vela aj tie studene lyzicky som skusala a kazde rano si davam make-up a stale mi to vidiet mam ich az take fialove a uz by som to nechcela mat bo mi to strasne vadi si to stale zakrivat :( pojdem s tym k doktorovi ale keby ste neco vedeli mohli by ste mi prosim poradit? dakujem moc:)