Kruhy pod očami

janko1111111

ja som na internete nasiel firmu, ktora to riesi nejak injekcne ci jak na emial mi odpisali toto:---Ak mate kruhy aj geneticky zdedené daju sa vyplnit , podla hlbky treba 0,5 (150 EUR) alebo 1ml (250 EUR). Robim to aj muzom a su velmi spokojni.---
Email na tuto firmu je:lstyle@lstyle.sk

Ja mam kurhy pod ocami od mala,ale idem skusit teraz pit vela zeleneho caju jest tabletky s betakarotenom a sportovat na vzduchu a chodit na slnko....proste na cerstvy vzduch..uvidime co to spravi a ked to nepomoze tak pojdem na zakrok

inak jedno dievca tu pisalo, ze sa jej z maku up uz zacali robit vrasky ja mam 19 rokov a make up nepouzivam a tiez sa mi robia vrasky...

[zruseny12]

KRUHY POD OCAMI,je dobre brat probiotika,vycistit si creva,vela spanku oddychu,zmenit stravu.../je to jedna z moznosti...ale nemusi to byt,je to individualne/,niekto ma kruhy uz vrodene-dedicne...
niekto ich ma koli zdrav.probl.
treba hladat pricinu...

..ja..

To filipo:

..bohuzial niekto sa zivy tym ze "čumí" kazdy den do PC, tak čo by si poradil v tomto prípade pán Dr. ... ????
Takéto rady (neodborné) by sa tu ani nemali zverejňovať, zbytočne čo naštvu človeka.. Za kruhmi pod očami (pokial su dlhodobého charakteru) je oveľa viac, ako len PC... Hlavne zdravotné problémy a nie najmodernejší sposob zabíjania času mladymi ludmi...

tinkaa

Ahojte,na kruhy je dobry korekcny make up od vichy,ja som vyskusala vsetko mozne a mozem povedat ze toto fakt prekryje.Keby som to vedela hned nekupujem rozne druhy a hned by som sla do vichy dermablend.stoji nejak okolo 20e,niekde mozno aj viac.ale dlho vydrzi na tvari,takze myslim ze to stoji za to:)neviete niekto o niecom takom co odsrani kruhy uplne?myslim nejaky laser alebo take nieco...lebo pravda je ze ma nebavi zas tolko si davat make up,hlavne teraz v lete,ked by som si rada opalila tvar a nie kydala na seba make up,ale bez neho nedokazem vyjst z domu,sa hanbim za tie kruhy,niekto si moze pomysliet ze fetujem alebo co....

cibi15

Caute!
Mozno by ste sa mali zamerat na pricinu,ze preco tie kruhy pod ocami vlastne mate.Podla cinskej mediciny to znamena pretazene obliciek,teda je mozne ze prijmate vela cukru soli alebo zivocisnych bielkovin.Taktiez byvaju pretazene z pitia prilisneho mnozstva tekutin alebo ked pijete malo.Ak sa snazite dodrziavat horeuvedene poznatky tak su tu dalsie moznosti,pretoze oblickovy system moze byt ovplyvneny mocovym mechurom kedze su prepojene a dalej plucami a hrubym crevom.Ja osobne mam tiez kruhy pod ocami a mal som aj varovne priznaky - oslabene dychanie,bolest v bedrovej casti(kazdy organ sa prejavi na urcitej casti na chrbtici),bolest v lavom kolene a lavom lakti.Cez vsetky tieto body preteka enrgia tohto okruhu takze pekne vidno ako to suvisi.Zacal som s ocistnymi cajmi na precistenie krvi a lepsiu pracu obliciek a kruhy sa zmensuju takze vyskusajte v prvom rade posilnit oblickovy system cajmi alebo akupunkturou.
cibi15

zjuzjika

ahojte dnes som si kupila NutriSkin Roll-on od Garnier na kruhy pod ocami, chcela som sa spytat, ci niekomu z vas pomohol a ako casto sa ma aplikovat, kedze v navode to nie je spomenute..diky...

domika

aj ja mam kruhy,poculi ste o max factore?vraj maju kryciu tyciku ,je dobra?ja mam len z oriflame tie stupidity ktore nefunguju