Kruhy pod očami

snehulienka6

No takze priciny su rozne:
nedostatok spanku
zla zivotosprava
problemy s pecenou
traviace problemy
stres
ale aj dedicnost

ja osdm pouzivala korektor ale teraz sa tomu snazim yhybat lebo sa to len zhorsovalo, pijem kazdy den zeleny caj a prikladam si ho pod oci trochu to pomaha ale ziadne zazraky... zrejme to mam dedicne lebo inak uz neviem...

martinmlm

sara bola najbližšie.kvalita obličiek sa prejavuje na kostiach, bedrovych klboch, členky, kríže, mechúr, pohlavné org. zápaly dutín, kruhy pod očami, ráno slzia... vačšina z vás má tieto problémy, alebo ich čakajte. Rada: v zime teplú obuv, radšej kabát ako krátke tričko, čistú vodu a nie chlast. A naučit sa dychat, lebo aj dychom sa z tela vylučujú zlé veci a obličky tým odbremeníte. JOZEF JONAš - KRIžOVKA žIVOTA

lolitka33333

kruhy pod ocami zakryjes tak ze si kupis v prvom rade make up,nemusi byt prilis kryci,staci nejaky jemny....dalej si kupis korektor a nanesies si ho na kruhy a aj trosicku okolo nich, potom korektor vklepanim rozotres do stratena...dalej budes potrebovat puder aby si to vsetko zafixovala a neleskla sa,a hlavne aby ti korektor s make upom nevtiekol do ciarok pod ocami.........co sa tyka pudrov netreba ti ziadny kompaktny, ktory ti bude este aj dodavat farbu...lepsie budu praskove pudre, najdes v avone,oriflame, ci manhattan...ale ten co mne vyhovuje najviac je od dermacolu fixin powder-ten ti neda vobec ziadnu farbu, ked ho nanesies na tvar je prakticky priesvitny, len ti to vsetko zafixuje a nebudes sa lesknut a dlho ti to vydrzi na tvari, tiez sa tak neotiera, puder si vsak nenanasaj hubkou!!!!!.....davaj si ho stetinou, pretoze ked si ho nanasas hubkou tak si na tvar das zbytocne velke mnozstvo...a tiez nepouzivaj korektor bez make upu pretoze potom je vidiet rozdiel medzi ocnym okolim a zvyskom tvare....ver mi ja uz mam toho kopec odskusane :)

lolitka33333

kruhy pod ocami zakryjes tak ze si kupis v prvom rade make up,nemusi byt prilis kryci,staci nejaky jemny....dalej si kupis korektor a nanesies si ho na kruhy a aj trosicku okolo nich, potom korektor vklepanim rozotres do stratena...dalej budes potrebovat puder aby si to vsetko zafixovala a neleskla sa,a hlavne aby ti korektor s make upom nevtiekol do ciarok pod ocami.........co sa tyka pudrov netreba ti ziadny kompaktny, ktory ti bude este aj dodavat farbu...lepsie budu praskove pudre, najdes v avone,oriflame, ci manhattan...ale ten co mne vyhovuje najviac je od dermacolu fixin powder-ten ti neda vobec ziadnu farbu, ked ho nanesies na tvar je prakticky priesvitny, len ti to vsetko zafixuje a nebudes sa lesknut a dlho ti to vydrzi na tvari, tiez sa tak neotiera, puder si vsak nenanasaj hubkou!!!!!.....davaj si ho stetinou, pretoze ked si ho nanasas hubkou tak si na tvar das zbytocne velke mnozstvo...a tiez nepouzivaj korektor bez make upu pretoze potom je vidiet rozdiel medzi ocnym okolim a zvyskom tvare....ver mi ja uz mam toho kopec odskusane :)

[zruseny12]

...tiez som nikdy kruhy pod ocami nemala az ked som zacala mat zdr.probl.-a spozorovala som ze ked som zacala brat PROBIOTIKA tak sa to trosku napravilo...
ale pricin je mozno viac...kazdy to bude mat individualne...

*Sara*

ahoj ,
ja budem mať 16 a tiež ma tie kruhy trochu trapia. všimla som si ich asi tak pred tromi rokmi..ja ich mám ale skôr fialové a hlavne aj v okolí rohovky..vyzeraju ako monokle,,čítala som otom už všeličo od nedostatku spanku cez poruchy obličky a pečeni až po tenku pokožku s nedostatočne hrubou vrstvou tuku...Ja si myslím, že v mojom prípade je to vrodené ,aj keď som tie kruhy nemala odjakživa..tak sa neboj a skus najsť dostatočne dobrý korektor..a je vybavené

radddka89

na kruhy pod očami je určený žltý korektor, na červené flaky a žilky na pokožke zeleny,

nikdy som nechapala preco je korektor zelený až kým ma nelíčili na módnu prehliadku a neporadili mi ako čo zamaskovať.

fakam to :D

ja mam 15 a tiez mam aj kruhy tmavee aj zilky ..aj som preto mala istyy cas taky psychyckyy probleem ale teraz si to uz skoro voobec ani nevsiimam lebo ani cas nemaam :D ked tak si dam na boky ( ako je nos) korektor len tak aby sa nepovedalo a inak si to iba zapudrujem a mozno spirala a ceruza podla toho akosa mi chce..takze co uz s tym? s tym sa nic nedaa ked to mate vrodenee len to musiite prijat i ked to isty cas trvaa ... mozno ze maate oci ako hviezdicky :) takze co pokruhoh !! lens a smejte :_D