Kruhy pod očami

Sechmet13

Zdravim Vas,
mozno pomoze moja rada. Viditelne zlepsenie som zbadala po dvoch tyzdnoch uzivania kokosoveho oleja, davam si lyzicu kazde rano a jem vitamin C, netusila som, ze takto malo staci, kym som nenavstivila Zeleny obchodik...:)

aloe vera

mile kocky,kazdopadne vyskusajte ocny krem od aloe vera ,suma okolo 27-30eur.viem je to drahe ale lacnejsi nekupujte ale efekt po 2-3dnoch zistite a krem vydrzi rok ranao a vecer potierat.kruhy uplne vyblednu a mala som s toho radost velku verte mi.vlastne vsetko od aloe vera je skvele este aj ziva kvetina pomoze na popaleniny a potieranim tuhej hmoty z rastliny(odtrhnut kusok a vytlacit)mozte osetrit aj zapalene vyrazky na tvari,fakt.tak do toho.dajte vediet

dona ester

Caute,mne sa spravili tmave kruhy pod
ocami po operacii oci laserom.Uz je to
vyse mesiaca a stale ich mam.Ma niekto
podobnu skusenost?Este ze mozem nosit
slnecne brile aspon po vonku..

12321

Ahojte, ja som sa dopocula, ze na kruhy pod ocami prekvapivo zabera krem na hemoroidy, kvoli tomu ze stahuje cievky a to temer okamzite. Kedze od kedy sa pamatam mam tmave kruhy pod ocami, ktore si neustale zakryvam vsemoznymi sposobmi. Tak som si povedala, preco nie aj takto? Kupila som si podla lekarnicky setrny a prirodny krem a hned som ho aj odskusala. Musim priznat, ze som nemala velke ocakavania, no bola som velmi prijemne prekvapena, kruhy bolo podstatne menej vidno, predcilo to 12 hodin spanku, ci hocijaky korektor.Ucinok sa dostavil v priebehu cca 15 minut, a kruhy to zredukovalo asi o 70%. No moja otazka znie,ze ci to neublizuje pleti a ci sa to da pouzivat iba pri akutnych a prilezitostnych chvilach,alebo sa to moze stat sucastou kazdodennych kozmetickych ritualov.
vopred dakujem za odpoved,ak to tu uz bolo spominane, tak sa ospravedlnujem , ale je tu mnozstvo prispevkov a vsetky som si necitala

Mandyyyy

Ja som sa týmto tiež veľmi, veľmi, veľmi dlho trápila, mávala som depky atd. Všetko iba kvoli tým tmavým kruhom ?! Bolo to zbytočné, veľa som spala, pila veľa, skúšala som pretierať kruhy tamponom namočeným do čaju alebo studene lyžičky na kruhy a všetky rady čo som kde počula som skúšala, výsledok ? Ziaden! Prišla som nato že je to bohužiaľ rodové, moja mama mala aj ked bola mladšia tmavé kruhy pod očami. Prišla som nato že mi nič nepomože a už to jednoducho NERIESIM .. jednoducho si len vklepem na kruhy trocha korektoru a idem =)

Lolita :)

ja som si už dôvod našla :) mam chorú štítnu žlazu preto ak sa vám zdá že jju mátevačšiu a mate kruhy pod očami dajtesa vyšetriť

evelinka881

ahojte no ja som v prvom rade zmenila životosprávu,bolo mi už nepríjemné počúvať ľudí okolo seba prečo mám také monokle. Tak v prvom rade som si pozisťovala ako by som sa ich mohla ako tak zbaviť, vysadila som úplne kofeín nahradila som ho zeleným čajom max.2 šálky denne,prestala som jesť dobošky,koláče proste cukor náhrada med - ked je velmi zle sucháre poliate jogur.polevou,žiadne údené, no a na môj veru po 2 týždňoch som nielen schudla, pleť je ako zo škatulky žiadne žilky a hlavne tmavé kruhy sú omnoho svetlejšie. najprv som bola strašne nervózna ale teraz no super môžem len odporučiť. ak budete mať nejake otázky nap.mi na eva_ondrejkova@centrum.sk

h3

Nuz necitala som vsetko,ale aj ja patrim k tym,co maju vecne kruhy pod ocami.Som alergicka a najkrajsie je,ked sa mi do toho pridaju opuchy.Od prirody mam male ocicka a tak sa gebrim ako kraslica.Ked sa mi narodil maly a nespala som zhruba dva roky,tak to bola uplna nadhera.Ztrhana,znicena atd....Dala som si prezyvku-krtko.Nuz,co uz...Nemoze byt kazda modelka.Teraz som sa sice troska popravila,ale aj tak mi cokliky uz nikdy nezmiznu.Vela krat sa pozeram aj na moju maminu a viem,ze nic ine som nemohla v zivote cakat.Aj tu kraslia cokliky.Napriek tomu je to stale krasna zena a to hovoria cudzi ludia velmi casto.Ja som sa s tym uz zmierila a nic ine Vam baby neostava.Vynimkou su zdravotne problemy,ale to by vale ludi muselo byt uz davno mrtvych.Mne pomohli,ak to niekomu pomoze,predpisane -dioptricke okuliare.Kazdy mi hovori,ze vyzeram s nimi omnoho lepsie.Jedine,co naozaj zabera pri kotucoch pod ocami, su korektory,makeupy a okulky.Ak nezabera ani to,tak sa treba odstahovat do Indie,alebo do Ameriky a Nemecka.Tam su vsetci krasni,len nam Slovakom sa to akosi nezda.....