Darovanie vajicok - vas nazor

macka26

ale napriklad zeny, ktore nemaju vajicka a chcu IVF by bez zien ktore to pre peniaze robia nemali sancu na dieta... ?????

KitKaty

Macka,ale zeny,ktore podstupuju IVF,to nerobia pre peniaze,a to vies sama velmi dobre.Robia to koli tomu,ze nedokazu mat dieta.Nie koli 1000 €.

Samozrejme,mozu si vybrat,ci to chcu alebo nechcu a kolkokrat liecbu cyklom podstupia ALE opakujem,nerobia to pre peniaze.

macka26

takisto sa zahravaju s tym zeny ktore podstupuju IVF, ako tam mozes pracovat potom?

ja som bola v umelom prechode pol roka, a nie dobrovolne... a? som tu, nikto sa ma nepytal ci chcem alebo nie... a nikto z toho ani neprofitoval...

KitKaty

Vies Macka,ja som len plna rozcarovania,ako toto mozu zeny robit pre peniaze.Zeny,ktore podstupuju IVF prechadzaju umelymi fazami,25 rocna zena zaziva prechod vo svojom mladom veku,su napichavane hormonmi,atd...Je to smutne vidiet,ako ich to meni a nici.A vy sa tu rozpravate,akoby to bolo uplne normalne.Nie je to normalne,a zahravat sa so svojim zdravim za par eur,mi pride viac ako absurdne.

KitKaty

Nevyjadrujem sa,nema to zmysel.Nech vam dievcata tie peniaze za umele prechody,pichanie hormonov a dozretia x vajicok vo vasich telach stoja za to a urobia vam radost...A ak si myslite,ze IVF je tak uzasne,len tak dalej...Pokial nie ste s takymito ludmi v styku denno denne,nikdy to nepochopite...Majte sa,pekny den.