Darovanie vajicok - vas nazor

bibba

tak konzultaciu mam uz dohodnutu, ale to este neznamena, ze do toho pojdem. povedal mi o tom jeden znamy, inak by ma to ani nenapadlo. teraz som v takej situacii, ze sa mi peniaze zidu a podla vsetkeho to vraj nie je nic hrozne. ale aj tak som na pochybach, po tom co ste tu nato tak negativne reagovali. takze jasne, ze si to este dobre premyslim. vraj to nie je nebezpecne.

macka26

za taku cenu, aku je kto ochotny obetovat... je to slobodne rozhodnutie, co je pre niekoho nepredstavitelne, moze byt pre ineho jedinou nadejou...

macka26

tazko svoje rozhodnutia obhajovat pred niekym kto propaguje prolife ... ja si myslim ze darovat zivot dietatu akym kolvek sposobom je prolife...

macka26

tazko svoje rozhodnutia obhajovat pred niekym kto propaguje prolife ... ja si myslim ze darovat zivot dietatu akym kolvek sposobom je prolife...

KitKaty

MAcka ma pravdu v tom,ze vajicka sa zmrazuju...Je len male percento ludi,ktori podstupuju hormonalnu liecbu IVF viac krat...a po rokoch uz vobec nie,je to zataz,a je to hlavne drahe,poistovne preplacaju iba 3 cykly....

KitKaty

Macka,mam otazku, ty si IVF podstupila?

Bela:povedz mi prosim ta,ako moze byt IVF eticky problem,ked sa pri tomto zakroku pomaha paru mat dieta?

Zeny,ked si chce nechat dobrovolne zasiahnut za 700 € do organizmu,nech sa paci...Ja osobne by som si to nedala robit,mame klientov aj na IVF a vidim,co to robi s tymi zenami...

macka26

nema zmysel sa hadat... dufam ze ty nebudes mat nikdy problem mat dieta... a ak ano, dufam ze pan boh ti pomoze prijat ze budes bezdetna a ze je to tak vlastne ok, napriek tomu ,ze su aj ine moznosti ako mat dieta... vela stastia