Darovanie vajicok - vas nazor

bibba

nie som este rozhodnuta. tento piatok mam iba konzultaciu, spytam sa tam rovno na vsetko co ma zaujima, ak sa mi nieco nebude zdat, tak to predsa robit nemusim... ved uvidim. ale uz sa mi do toho nejak moc ani nexce...

KitKaty, ty robis sestricku v takomto centre? a naozaj aj mne ako darkyni tiez hrozia vseliake rizika, takisto ako tym zenam, ktore sa daju umelo oplodnit?
ja som si to asi predstavovala zas vsetko ulpne lahko... ://

KitKaty

Macka,dufam,ze ma nechces urazit:)Ja to naozaj nemyslim v zlom,len to vidim troska inak ako vy,to je cele.Ale vidim,ze ani tebe,ked si sem mrkla:)))

macka26

ok... ja ti sympaticka svojim nazorom nemusim byt... mojou prioritou nie su peniaze. ale ty sa priecis preco to chce urobit a sama by si to podstupila ak by sa jednalo o sestru... z pohladu rizikovosti ci pre sestru, pre hocikoho alebo na IVF , postup je stale rovnaky...

jajka001_

tož,ludia maju rozne priority. niektori ludi, niektori peniaze.
moja kamoska? povedzme ze su tu na fore urciti ludia, ktorych som si oblubila a su aj taki, ktorych nie.

macka26

a ty si jej kamoska?

je mi jedno ako sa rozhodne, ako kolvek. je to predsa jej rozhodnutie. a ja nic nezlahcujem. aky je rozdiel to urobit pre niekoho a pre peniaze? rizika, ako sa tu nie raz spominali su predsa ROVNAKE, tak potom co je to za pokrytectvo, kvoli sestre ano, kvoli peniazom nie?