Darovanie vajicok - vas nazor

macka26

Ria...ano.. som si tym absolutne ista...
cela priprava darkyne ako aj zeny podstupujucej IVF je rovnaka... u darkyne to konci OPU, cize odoberom vajicok ... u zeny podstupujucej IVF sa pokracuje oplodnenim in vitro, cize mimo tela matky... a potom sa robia vklady uz vzniknutych embryii... takze som si tym urcite ista...

kitkatka... jaj nebud uzkoprsa... ved ja som ti zase nesla vypisovat... iba ak by si bola nahodou union,, ale ani to nie je pre mna podstatne... mejl som nechcela firemny ani neviem aky... len mi prislo mimo tejto temy riesit urcite veci...

Ria22

Neprecitala som si vsetky komentare,zarazila ma iba jedna vec.Macka26,naozaj si presvedcena o tom,ze postup pri darcovstve vajicok a IVF je totozny?

KitKaty

Viem ti len poradit,ak potrebujes konkretne veci,to sa uzi riesi inak.A prepac,ale nepoznam ta Macka,takze mail ti neposkytnem.A baby,sklamem Vas,nie som ani Unionka ani Všeobecka:)Takze ak ste Doveracky,poskytnem Vam info,ako to maju inde,nemam az taky prehlad.

macka26

ja mam "27"cku poistovnu :D

mam 28 rokov a ked IUI tentokrat opat nevide, caka nas IVF

ozvala by som sa... mas mejl?

KitKaty

Robim v konkurencnej poistovni.Nie,IUI klasicky a bezne nepreplacame,ale samozrejme,cesta sa da najst vzdy.Macka,ak budes mat nejake otazky,kludne sa ozvi.

Trash

VŠZP,ale ja nerobim iba to.A inak o IUI som este nepocula,ze sa preplaca,mozno to mate ako benefit,nie?Kde pracujes?

Trash

Macka,ty sa chystas na IVF?Kolko mas rokov?Jasne,vyuzit ma mozes,len nezneuzivaj,bolo par takych,co sa o to snazili...

macka26

a v ktorej robis poistovni? vies. keby som potrebovala posurit ziadost na IVF tak by som ta mozno vyuzila... jasne ze ma to zaujima a urazit som ta v ziadnom pripade nechcela...

KitKaty

Nie,ja robim v poistovni a mam tam na starosti okrem ineho preplacanie a ziadosti IVF a IUI(i ked IUI len specialne pripady,bezne sa to nepreplaca)...K rizikam sa vyjadrim vecer:)