Kto začne so mnou od 7.4. 2010 chudnúť?

rew

ahojte :) ako vam to ide? :) ja som dnes rano koli praci plavaren vynechala a aj vecerna zumba sa zrusila :) som to vedela :) tak sa pokusim aspon ist si zabehat ak bude cas :) a na obed bude super salatik ;)

bubinko

ja som si tiež včera kupila psylium,ale viac menej kvoli zdraviu a na travenie. A to je aj na chudnutie? Inak je to super dam si dve lyžičky a najedena som ako keby som zjedla obrovsku porciu jedla.Ako často za den to uživate ?

purblanka

ahoj megy,:)kvôli tebe som sa ešte prihlásila.To je milé,spolu nám to pôjde lepšie,Superrr:)pa,už musím.

megy0071

Tak ja sa k vám tiež pridávam..:))
Mám 66,5kg a 167cm.Schudnúť by som chcela tak 8-10kg no dúfam že sa mi to podarí..
Ahoj Purblanka..:))

rew

no stale mam lepsi pocit zo zubov po citrone ako po tom ked s obcas napijem coca-coly :)
zihlavovy cajik je super, alebo pre zmenu cistiaci od herbexu, tam je tiez zihlava plus nejaky harmancek a praslicka a este cosi :P

rew

jj, aj plavaren bude :) zajtra rano by som chcela zajst. a budem sa snazit spravit si nejaky rozvrh tak aby som aspon 5 dni v tyzdni mala aspon hodinku intenzivnejsieho pohybu. s tym ze by som to chcela striedat. zatial mam realne na vyber plavanie,tanec2x,aquaareobic,a mozno ta zumba

rada.

baby, pozor na tu citronovu vodu, lebo naozaj robi sarapatu na skolvine zubu. Vzdy si preplachnite usta cistou vodou potom. Po citrusoch a kyslich jedlach sa nedoporucuje ani umyvat chrup, lebo si zoskrabes oslabenu sklovinu.