Kto začne so mnou od 7.4. 2010 chudnúť?

megy0071

Tak dokopala som sa k cvičeniu.Som rada lebo,som zo sebou bojovala,tak sa mi nechcelo,ale teraz som rada.Síce som mala zopár prehreškov,ale aspoň som aj cvičila.Ako vy baby??Kde ste??

Clodia

ahojte.takze ja som na tom asi tak ze mam 163/69. Vcera som bola na Arminkovi,tak som "schudla" na 67,8 :D Lenze zasa som sa nazrala, tak zajtra to vidim na tých 69 zase :D Ja by som chcela zacat korculovat na hrádzi....kto sa prida ? :)

megy0071

Tak včera som necvičila..:((,keď som prišla domov trochu som sa venovala deťom a potom prišla na mňa taká únava,že namiesto toho,aby som si lahla,tak som zožrala keksy a trochu hrozna.:(((No a to som nebola hladná,lebo som si dala cottage cheese.No dnes to musím napraviť.

rew

Tak.. dnes sa sice cviceniu uspesne vyhybam, ale na druhej strane uz som vypila aspon 2 litre vody/caju a dalsi pollitrak mam pred sebou a den este nekonci :)

purblanka

ahoj megy-to ma velmi teší.Držím palce,aby ti to vydržalo,ale aj mne-lebo ja som stale unavená,a nevladzem-ale musííííííííííííím:)

megy0071

Ahoj Purblanka:))Včera som aj ja cvičila:).Som rada,že si ma akosi nakopla,už len pevnú vôlu..Super,že ta váha ti ide dole.Dnes chcem tiež cvičit ked prídem domov z roboty.

purblanka

ahojte -tak dnes mám 66,1-a to som sa ani nechcela vážiť,ale sa teším-Teraz som len vstala takže až o chvíľku si pojdem zacvičiť.