Kto začne so mnou od 7.4. 2010 chudnúť?

purblanka

ahojte-tak mne sa NEDARí,POKAZILA SOM TO-nebaví ma nič.Manžel schudol pekne,všimla som si dnes,že sa aj ráno váži.Tým chlapom sa lepšie darí:(

rew

ahojki. a ako sa ti dari s cvicenim a papanim? ja som sa dnes rano vazila s tym ze tam uvidim hrozne cislo.. a mam 57,5 :) ale pocitam s tym ze za par dni to zas stupne, kedze ten ubytok bude asi z soboty kedy som bola takmer len na vode (nechtiac) a z toho ze som posledne dva dni mala trosku problem s travenim.. :) ale nehnevala by som sa keby ze sa mylim :) super ze je teplucko vonku :) konecne trosku pohybu.. aj ked behat stale nechodim, ani na cvicenie nie je cas, aspon prechadzky sa daju... a ked je teplo tak mi nejak nehrozi ze sa prepcham nejakym reznom, v takychto horucavach takmer nemam chut jest, ale nechcem byt ani hladna, takze idealne na nastavenie sa na vela malych porcii :) ale uz fakt musim zacat cvicit :( ta vaha dnes rano sa odlisuje len malo od toho co by som chcela dosiahnut, ale aj tak sa mi nepacia tie moje mlandrave stehna a brucho.. :( asi to zacnem merat na obvody.. :-/

purblanka

no,ja mam nejak 67,5,a som tak na seba naštvana ako nikdy.Moj manželík zhodil 8 kg ani neviem ako,obeduje normalne,doma si da kávu po práci,a niekedy ešte nejaky chlieb s konzervou na večeru,a teraz si dáva poslednu dobu na večeru kaleráb-ide mu to pekne,a aj to vidno-a prečo na mne nie?,:(

rew

no ja som prave po obede a papam cokoladku :D len taku malicku :) minule sa mi podario zozrat celu 0:) inak vaha neklesa, ale aspon sa drzi asi na 59.. minuly vikend sa mi celkom darilo cvicit :) tri dni po sebe som si dala asi 20 minut aerobicu (youtube je super vec :)) a nejake brusaky... ale inak nic.. dufam ze sa pocasie umudri a cez vikend sa bude dat bicyklovat.. alebo aspon na nejaku dlhsiu prechadzku... :)
Didi48> vitaj medzi nami :) dufam ze si z KE a ze budem mat s kym chodit na zumbu alebo nejaky aerobic :D (nie ze by som teraz chodila.. :) )

Didi48

Ahojte! Rada by som sa k vám pridala, keďže aj ja potrebujem zopár kíl schudnúť. Mám 19 rokov, asi 168 cm a 59 kg. Na cvičenie som dosť lenivá, ale snáď sa k niečomu donútim, ale zatiaľ sa budem snažiť zmenšiť porcie jedla a na večeru asi len ovocie. Tak vám držím palce, aj keď vidím, že sa vám celkom darí. :)

purblanka

rew,máš pravdu-ale nejak musím sa šetriť.Spadla som v robote a marodujem s kolenom,takže smola.Musím nejak vydržať.Objednala som si teraz z oriflemu,ten kruh-myslím že rotana sa to volá či točňa,je to dobré na pás,no veď uvidíme.Drte palec.