Kto začne so mnou od 7.4. 2010 chudnúť?

WERONIčKA :D

rada by som sa pridala aj ja ..ak mozem ja uz drzim sietu 3 mesiace a schudal som zo 77 na 68 a teraz uz dva tyzdne sa mi vaha ani nepomhne cim to je?

rew

Lola> vdaka :) ako motivacia super :) uz len toho osobneho trenera.. alebo aspon viac casu :)
Ja dnes aspon hodinku potancujem a snad sa zajtra podari konecne ta plavaren :) A dnes vecer aj bowling.. tak bude aspon trosku pohybu naviac :) aj ked ten alkohol popritom to asi nevykompenzuje :) A btw.. vcera som vytiahla vahu ze to skusim.. a zistila som ze nefunguje :) tak som aspon nebola sklamana :)

Lola83

Ahojte,
mam 26 rokov, v oktobri 2009 som mala 163/68, dnes mam 59 kil, ale vyzeram na menej, kedze mam pevne a relativne svalnate telo :) Citim sa skvele a proces chudnutia nebol taky narocny ako by sa mohlo zdat. 60% celeho uspechu bola zmena stravy. Zaplatila som si osobneho trenera, ktory ma nielen motivoval, ale najma ma vobec nesetril :) Dohodli sme sa, ze stravu radikalne neupravim, akurat uprednostnim niektore z potravin pred inymi (napr. ryby, mliecne produkty, ovocie, zeleninu, ryzu a celozrnny chlieb) a zacnem jest castejsie a v mensich porciach. Vyprazany syr a aj cokoladu som si bez vycitiek dopriala. Rozhodne som vobec netrpela, iba som si prvy mesiac musela zvykat na svalovicu. Za 2,5 mesiaca som zhodila 7 kil, vazila som sa asi raz do mesiaca. Odvtedy si neviem predstavit jediny tyzden bez pohybu, vahu si drzim, postavu neustale tvarujem k lepsiemu a papam uz uplne vsetko. Takze vsetkym, co sa snazia schudnut drzim palce a verte mi, ze si staci len verit a nevzdavat to :)

megy0071

Ja sa tiež strašne premáham a pristihnem sa že to aj odkladám,ale včera som cvičila.Bolo to síce o 22h,viem že by sa tak večer nemalo,ale išla som spat až po polnoci.Dala som si brušáky a zopár cvikov na boky a brušné svalstvo,cca spolu 30min.Dnes musím tiež,lebo dovolenka je za 38 dní.

rew

tak dnes asi zas nic :(z prace sa dostanem najskor o osmej a cvicenie bude asi to posledne na co pomyslim :( ale zajtra salsa :) tomu sa nevyhnem :) jupii