Kto začne so mnou od 7.4. 2010 chudnúť?

purblanka

moj manžel si začal vytlačať citron do fľaše,nejak mu to tiež zachutilo.Vytlač do fľaše 2 citrony a pi to celý deň.Inak citron znižuje tlak.

rew

btw.. citronova voda.. moze sa to pit na litre? ma to nejake pozitiva okrem toho ze prijimas tekutiny? akoze mne cista voda nejak nechuti (teda chutila by keby bola naozaj cerstva a cista ale akosi v praci ani doma ziadny pramen nemam :)), radsej si kupim nejaku aj ked ochutenu bonaqu.. ale s citronom mam tiez rada len som mala chvilku pocit ze mi to robi nejak blbo na zuby a okrem toho sa mi v praci nechce pobehovat s citronmi.. nepredavaju nejaku citronova stava vo flasticke? myslim taku z realneho citronu, nie tie umele sr.cky. Sice.. to si mozem vytlacit aj doma a doniest so sebou.. :)

purblanka

a čo,na plavaren chceš chodiť?Pamatám si štvrtky-mladý šikovný cvičitel-vtedy bolo najviac ľudí.Bolo to super.

rew

purblanka> pekne :) mas v plane cvicit kazde rano? ja si idem dnes zatancovat na hodku a zajtra ideme s kamaratkou pozriet prvykrat na zumbu tak dufam ze nas to chyti :) a na vikend je naplanovana tura :) a mozno sa ovladnem a po obede si dam namiesto cokolady jablcko :)

purblanka

no dievčatá,ja som už dnes cvičila-na raňajky som si dala chlebík s cottage cheesom,a jeden pohár citron.vody,a pohár žihľav.čaju.Mám 66,5:)

ariame

ked vidim niektore tie cviky, v zivote by ma nenapadlo ze take cviky existuju:) urcite je to dobre na inspiraciu...a vyberies si ktore cviky sa ti pacia a pomahaju ti...

pred sviatkami som schudla asi 3-4 kila...no teraz som to nieco nabrala spat...domaca strava :)))