Povinné očkovanie

Príspevok v téme: Povinné očkovanie
Dominik_

Dobrý deň,
moc by ma zaujímalo, že čo v prípade ak nesúhlasím s očkovaním svojho dieťaťa, keď je očkovanie povinné? Dá sa nejak, aby som ho očkovať nemusel? Mám na to svoj názor a nie je to podľa mňa vôbec zdravé, keďže málokto si uvedomuje, aká enormná záťaž pre detský organizmus, pre rozvíjajúci sa imunitný a nervový systém, tieto očkovania predstavujú.

Súvisiaci obsah

otazka.

well, uz si sa zaockoval proti prasacej ch./ako si za nu bojoval/:D? ty never vsetkemu co precitas, lebo zrovna ty si vysledkom olova vo vakcinach:)

Well

A zrejme si ani nepocul o tretich krajinach tohto sveta,kde prave vdaka ockovacim latkam klesla umrtnost deti.......

Well

otazka- tu sa jedna o zavazne ochorenia ktore mozu vzniknut pri neockovani.....
Je vela chorob ktore sa vdaka ockovaniu takmer stratili a v minulosti vyhubili miliony ludi.......
Si nieco precitaj o tom a potoom polemizuj a never kazdemu mukovi alternativnej liecby a podobnym fanatikom co hlasaju somariny.
Je naivne si mysliet,ze bez toho by sa malo ludstvo lepsie a zdravsie.

otazka.

ele, myslim ze nedat za zaockovat proti kazdej vymyslenej chripke, kazdej chorobe, ktora uz 300rokov neexistuje je lahsie ako cistit ocean ako jednotlivec, nemyslis?

ele

Podla mna by ste sa skor mali zaoberat znecistovanim oceanov a mori ropou, tam budete urcite uzitocnejsi, kedze konzumaciou morskych ryb, dostaneme do seba omnoho viav olova a inych tazkych kovov ako z vakciny..

rena23

Watermelon, za ockovanie som ich citala podstatne viac. Mne je uplne jedno, comu veris a ci si das deti zaockovat, ale nesir tu nezmysly medzi siroku verejnost. (Podla Tvojich reakcii by som tipovala, ze deti nemas, pretoze teoria je jedna vec...)

ele

Skoda reci, tuberkuloza sa stale vyskytuje u starych ludi, neviem kde zijete, na inej planete, ze nedisponujete tymito informaciami? Minule sa nakazilo nezaockovane dieta od svojej starej mamy, jej obvodna lekarka je ta ista co nasa. Niekto na vas musel spachat velku krivdu, ked sa silou mocou chcete pomstit tomuto systemu. Ta Holandanka, ked som si pozrela jej prednasku, mala som tri mesiace nocne mori, ked hovorila o tom ako v ten den ked zaockuju dieta sa mu zacne v mozgu vypalovat diera a dieta placuce od bolesti moze umriet, potom sa to len tak pripise syndromu nahleho umrtia. No mala som dost a to vtedy este moj syn nebol ockovany, hadala som sa s lekarmi, div ze som na psychiatrii neskoncila(prehanam). No a cuduj sa svete, dieta som si dala zaockovat a nic take hroznostrasneho sa nestalo, ziadny rev, dieta mam v naprostom poriadku. Ako matka sledujem tieto veci a viem v akom rozsahu sa tieto choroby vyskytuju este aj dnes u nezaockovanych jedincov. Prave preto nebudem riskovat zivot, ci zdravie svojho dietata a budem doverovat svojej lekarke. A odpoved na to, ze ci si myslim, ze kazde nezaockovane dieta zomrie, tak to uz kde si videl, ze som nieco take pisala? Mna skor zaujimaju rizika, nie ockovania, ale ked dieta nedam zaockovat!

watermelon

a za ockovanie si citala?
pozri ja som uviedla nejake zdroje, neda sa vsetko - je toho vela, a hlavne naco ludom ako si ty.

rena23

Watermelon, sledujem tuto diskusiu, aj vsetky podobne, uz dlho, ale ziadny padny argument proti ockovaniu som este necitala.