Povinné očkovanie

Príspevok v téme: Povinné očkovanie
Dominik_

Dobrý deň,
moc by ma zaujímalo, že čo v prípade ak nesúhlasím s očkovaním svojho dieťaťa, keď je očkovanie povinné? Dá sa nejak, aby som ho očkovať nemusel? Mám na to svoj názor a nie je to podľa mňa vôbec zdravé, keďže málokto si uvedomuje, aká enormná záťaž pre detský organizmus, pre rozvíjajúci sa imunitný a nervový systém, tieto očkovania predstavujú.

Súvisiaci obsah

rainmaker

zdravim,
nie som zastancom ockovania, na zaklade toho co som si precital na internete a aj na zaklad prednasky tej holandanky.

je tu par momentov:
- co maju ludia proti ockovaniu/farm. spol. z toho ze su proti ockovaniu a nabadaju ludi aby sa neockovali???

- co maju zastancovia ockovania/farm. spolocnosti, z toho ked presadzuju ockovanie??

- ked je vseko proti ockovaniu vymysel, preco farm. spolocnosti nezaluju tychto ludi za ohovaranie??

- vie niekto zodpovedne povedat co sposobia latky ktore obsahuje vakcina organizmu za 10, 20 rokov?

- v pribalovom letaku dultavax sa uvadza formaldehyd. je to ok dat tuto latku do detskeho tela?

- v realcii palba, myslim ze je to sef imunologickej spolocnosti sr, ci ako sa to vola, priznal ze ockovanie vyvolava docasny opuch mozgu. naozaj si niekto mysli ze opuch mozgu, aj ked docasny nebude mat ziadne nasledky na zdravi dietata??

- zdrava strava. ano, postreky, pesticidy, ovdzusie vplyva na potraviny. takze je tazko najst nieco 100% ciste. ale je nespocetne vela moznosti ako obmedzovat skodlive potraviny - vyvarovat sa roznym aditivam "E", konzervacne latky, bio produkty.
moja mama ma diagnozu tazka astma. odmieta pozivat lieky ktore jej predpisali, zmenila stravu a vysledky ma ako zdravy clovek. bez liekov. nahoda? nemyslim. psychicka pohoda a zdrave stravovanie je zaklad.

- v detsve som trpel atopickym ekzemom. pochodil som vsetkych moznych doktorov, alergologov, koziarov... natierali ma vselijakymi mastickami. o co sa snazili?? no o potlacenie priznakov. kazdy kto ma zaujem sa nieco dozvediet vie ze ekzem je prejav vnutornej nerovnovahy, tak ako aj herpes alebo ine vyrazky. preto ziadne masticky neliecia pricinu ale len potlacaju dosledok. a ako som sa vyliecil z ekzemu??
rok som drzal prisnu dietu bez psenicnej muky - ktora znizuje imunitu - bez mlieka, cukru, cokolady a X dalsich veci. o rok som mal po ekzeme a doteraz s nim nemam problem, pricom uz dietu nedrzim. nahoda??

- co je pricina ze kazdy treti clovek trpi nejakou alergiou??? vie to niekto 100% povedat? ak mame predpoklad ze vplyv na to ma ludska cinnost, moze to byt z ockovania?? pretoze len ockovanie je jediny vazny zasah do organizmu este pred vypuknutim alergii. je na svete niekto kto moze zodpovedne povedat ze ockovanie nevyvolava alergie?? ja mam alergiu na vsetky pele od feruara do novembra. mal by som ju aj keby som nebol ockovany? neviem. ale sanca tam je kedze po ockovani som mal v tele chemikalie ktorych ucinok z dlhodobeho hladiska je nejasny.

- 3 mamine kolegyne v praci dali ockovat svoje deti a vsetky tri deti su hyperaktivne. nahoda? mozme si byt 100% isty ze to nie je ockovanim?? ak nie ockovanim cim?? len tak? z nicoho nic?

- existuju pripady kedy ockovany dostane chorobu proti ktorej bol ockovany. vtedy je reakcia, no ved ockovanie nie je 100%. ja nie som ockovany proti chripke a chripku som uz dva roky nemal. poznate ludi co su proti chripke zaockovani a chripku dostali??

- na to ci niekto ochorie ma vplyv urcite viac faktorov ako len ci je ockovany alebo nie.

rena23

Zaujimalo by ma, kto z Vas, ktori utocite na ockovanie, ma vlastne deti a nedal ich zaockovat. Predpokladam, ze nikto... Ked budete mat deti, mozno pochopite, ze pekne teorie su jedna vec a strach, ze dieta ochorie a, nedajboze, zomrie na ochorenie, ktoremu sa dalo predist ockovanim druha...

ele

otazka... aj detske autosedacky musis pouzivat zo zakona, tam si najdi svoju odpoved. Jedna sa o male deticky, ktore sami este nedokazu rozhodnut o svojom zdravi, a niektori rodicia su fanatici co ani netusia ake su rizika, vid. Kurz lietajucich deticiek.. Nemusis zazit take zavazne ochorenie ako cierny kasel ci zaskrt na svojom dietati, aby ti bolo jasne ake je to zavazne ochorenie, to aky ma priebeh a tie vakciny su ucinne, niet pochyb.. V minulosti (este nedavnej) bolo normalne ze zena porodila 6 deti a iba jedno ostalo na zive a to neprehanam. Nie som zastancom vsetkych ockovani, ani zdaleka...niektore su ozaj zbytocne

otazka.

well, urazky si nechaj, do diskusie nepatria. Ele, ale preco nemozem mat na vyber, ci chcem alebo nechcem dat dieta zaockovat?

ele

ockovanie proti chripke nie je povinne, bavime sa tu o povinnom ockovani. Ja som dospely zdravy jedinec s vyvinutym imunitnym systemom, staram sa o svoje zdravie, chripku som nemala ani nepamatam, okrem toho aj keby som ju dostala, vylezim ju za par dni som o.k. Vidim ze si zase inde... Ockovanie u deti, moze zachranit ich zivot, alebo predist roznym defektom z ochorenia.

otazka.

ele, ale doktor ti odporuci ockovanie proti chripke rovnako ako ostatne ockovania, jedno je dobre a druhe nie? Preco sa nedas proti chripke? Napr. tuto well ti moze povedat ze si zadubena, lebo milion ludi umiera na chripku a vdaka vakcinam to prestava, tak preco to odmietas? Preto by ockovanie nemalo byt povinne, chcela by si aby bolo ockovanie proti chripke povinne?/ako to chcel spravit well vsetkym starym ludom aj detom/

ele

otazka... v zivote by som sa nedala zaockovat proti chripke! Kto tu pise o ockovani proti chripke? Ach jaj!! stratene

Najčítanejšie články