Povinné očkovanie

Príspevok v téme: Povinné očkovanie
Dominik_

Dobrý deň,
moc by ma zaujímalo, že čo v prípade ak nesúhlasím s očkovaním svojho dieťaťa, keď je očkovanie povinné? Dá sa nejak, aby som ho očkovať nemusel? Mám na to svoj názor a nie je to podľa mňa vôbec zdravé, keďže málokto si uvedomuje, aká enormná záťaž pre detský organizmus, pre rozvíjajúci sa imunitný a nervový systém, tieto očkovania predstavujú.

Súvisiaci obsah

Weva

Inak RNG (alebo samozrejme i niekto iny) nevies prosim nejake dobre internetove stranky, kde si mozem nastudovat o tych chorobach a o moznostiach prevencie a liecby.

Lebo ak by som sla cestou ze neockujem potrebujem vediet ako tie choroby ak by ich mala dostala prekonat, ako ich zvladnut, co mozu sposobit, ako ju pripadne izolovat od okolia a tak, pocula som o homeopatikach ktorymi sa da liecit (pripadne pripravit telo na samotnu vakcinaciu ak clovek predsa chce ockovat)..

Ked hladam na nete vsetko ospevuje ockovania a ako vyhladili ochorenia. Sloboda v ockovani je dobry zdroj ale urcite su i ine, aj v anglictine, nemcine a podobne...

Vopred dakujem!

RNG

Zialbohu lekarsky priemysel a farmacia zaplavili cely internet tzv "informaciami" o pozitivnych ucinkocvh ockovania. Zialbohu su to spravy doslova vyfabrikovane na tom aby "dokazali" ucinnost a neskodnost ockovania. Tj su to spravy zo zaujateho zdroja, ktory je ochotny tvrdit cokolvek na predsanie svojich vyrobkov.
Aka je naozajstna pravda ani netusim, ci je vobec ockovanie uzitocne, ani o tom naozaj neviem, lebo data okolo ockovania a chorob su silne manipulovane.
Len jedno mi je jasne uz od zaciatku:
1.Vakciny obsahuju rozne skodlive zive latky a teda iste maju plno zlych nasledkov, nielen okamzityuch ale celkove zamorovanie tela.
2.Vakciny udajne zosilia imunitu voci urcitej infekcii, ale to mozu urobit len na ukor vseobecne znizenej imunite celkovej na ine infekcie. Telo ma totiz kapacitu obmerdzenu, ked ho prinutis branit sa proti urcitej infekcii, odputas jeho "pozornost" od druhych .

Celkove posudenie vakcim moze urobit len nezavisla organizacia, nepodkupna, a toho sa tak lahko nedockame, lebo vlady na tom nemaju ziadny zaujem.
Prave naopak, podporuju ciele medickeho priemyslu, ktory podporuje/podplaca ich, a to je opak toho, co si zelame my, tj nebyt pacienti a tym zakaznici pre medicky priemysel.

Weva

Inak RNG (alebo samozrejme i niekto iny) nevies prosim nejake dobre internetove stranky, kde si mozem nastudovat o tych chorobach a o moznostiach prevencie a liecby.

Lebo ak by som sla cestou ze neockujem potrebujem vediet ako tie choroby ak by ich mala dostala prekonat, ako ich zvladnut, co mozu sposobit, ako ju pripadne izolovat od okolia a tak, pocula som o homeopatikach ktorymi sa da liecit (pripadne pripravit telo na samotnu vakcinaciu ak clovek predsa chce ockovat)..

Ked hladam na nete vsetko ospevuje ockovania a ako vyhladili ochorenia. Sloboda v ockovani je dobry zdroj ale urcite su i ine, aj v anglictine, nemcine a podobne...

Vopred dakujem!

Weva

Tak my teraz zijeme v Belgicku, tu je povinne oficialne iba polio (ale do jasli ci skolky Ti nezaockovane dieta nevezmu, takze tazko sa presadi clovek ak nema prostriedky na to aby zostal doma, ci najal si opatrovnicku (stari rodicia ziju na SK))... takze paradoxne na SK by sme pri neockovani zaplatili len pokutu a slo by sa dalej, tu je akoze volnost ale bude to o to tahsie, ze sleduju zaockovanost... Cim viac sa tomu venujem, tym menej si viem predstavit, ze svoju dceru tomu vystavim :-/

RNG

Skody v tele sposobene vakcinami nie su len zo zamorenia, ale aj naozajstneho napadnutia tela, tj pozadovanej reakcie. Ked je tato na jednu latku, tak to telo skor znesie, ako ked je to naraz na 6 roznych latok, tj 6 krat tak intenzivny utok.

Weva

Precitala som si prave celu diskusiu a dufam, ze sa mi ju podari ozivit.

Rng chcela som sa spytat na nazor - ak nepouzijem hexavakcinu, ale pokusim sa ockovania rozlozit na monovakciny (s tym, ze vynecham napriklad hepatitidu B, ktoru moje dieta nema vysoku sancu dostat atd) nevpravim mu paradoxne tymi viacerymi monovakcinami viac toxinov (kedze kazda davka ich obsahuje a tak bude tych davok viac) do tela?

Rovnako ma fascinuje, preco v jednej krajine ockuju tromi davkami, inde 4 a pocula som i o 5 tou istou ockovacou latkou??? Tak vedia co treba robit, ci si kazdy skusa svoju metodu?

RNG

Zdravotnictvo je sluzba ako kazda ina takze ma sluzit narodu, nie diktovat mu, co je im vyhodne a maskovat pravdu.
Akekolvek jednotne nazory bez zdravej opozicie znamenaju diktat a tym je kazdy, okrem diktatorov poskodeny
To nesmieme pripustit za ziadnu cenu, to by bol koniec demokracie a individualnych slobod.
Dnes je mnoho ludi dobre vseobecne vzdelanych ze mozu pochopit aj rozne suvislosti v medicine, takze zatajovanie a tvrdenie, ze su to veci len pre odbornikov a nepatria do ruk "laikom" je potlacanie sirenia sa informacii a pokus o diktat malej organizovanej skupiny nad vacsinou.
Kontrola informacii je nastroj diktatury!

manof

elle, Peto T

Nielen v Británii, ale aj v Nemecku sa snažia znovu zaviesť očkovaciu diktatúru:
www.slobodavockovani.sk

Navyše, v USA sa snažia zaviesť povinné očkovanie proti chrípke:
www.slobodavockovani.sk
www.slobodavockovani.sk
www.slobodavockovani.sk

Ale aby to nebolo málo, tak americkí epidemiológovia chcú zakázať prácu v zdravotníctve všetkým, čo sa nedajú zaočkovať proti chrípke:
www.slobodavockovani.sk

Takže tlaky sú aj na Západe veľmi silné, nemyslite si, že nie. Len sebavedomie občanov je tam vyššie než u nás, a na tom musíme popracovať.

RNG

5qo, v USA uz miliony ludi pouzivaju citricidal a oreganovy olej a ine, a rozne doplnky pouziva percentualne(az 90%) prave najviac lekarov.
Je sice pravda, ze aj odbyt liekov v dolarovych sumach sa vplyvom neustalych reklam v TV a casopisoch zvysuje, ale mam dojem ze je to skor pre enormne zvysovanie cien, nez skutocneho odbytu.
Pred 25 rokmi si pamatam platit za 20 tabletiek antibiotika vancomycynu okolo 20 dolarov, kupil som to pred cestou do Mexika, aby sme mali v pripade potreby prvu pomoc proti crevnym nakazam.
Dnes nedavno moj znamy dostal v nemocnici nakazu(vlastne atb ju podporili naplno, lebo inac je to bezna crevna bakteria) clostridium difficile, ktora ho skoro odpravila a kupil si vancomycin na nu, 30 tabletiek za 1600 dolarov.
To len na ilustraciu, ako sa prudko ceny liekov tu v USA zmenili.
Ocne kvapky za 150 dolarov, co plati moja tetka kazdy druhy mesiac....Absurdum!!!