Povinné očkovanie

Príspevok v téme: Povinné očkovanie
Dominik_

Dobrý deň,
moc by ma zaujímalo, že čo v prípade ak nesúhlasím s očkovaním svojho dieťaťa, keď je očkovanie povinné? Dá sa nejak, aby som ho očkovať nemusel? Mám na to svoj názor a nie je to podľa mňa vôbec zdravé, keďže málokto si uvedomuje, aká enormná záťaž pre detský organizmus, pre rozvíjajúci sa imunitný a nervový systém, tieto očkovania predstavujú.

Súvisiaci obsah

otazka.

lioness, to si tak presvedcena o svojej pravde, ze dokazes o ludoch s inym nazorom povedat, ze su zadubenci? Nie je to trochu obmedzene a marnive?

Well

mira a spol.......
Ako si predstavujete pripadnu liecbu inym sposobom ako ockovanim???
Koloidnym striebrom ci inou sprostostou???
Mate vazne primitivne a zaostale nazory .

Kliešťová encefalitída je závažná vírusová infekcia
Ochorenie vyvoláva vírus kliešťovej encefalitídy. V typickej forme prebieha akútne a je sprevádzané horúčkou a zápalovým postihnutím mozgu, miechy alebo ich obalov (encefalitída, encefalomyelitída, meningitída). Časť infekcií prebieha mierne, bez výraznejších klinických príznakov.
zdravedieta.rodinka.sk

- mira

Ide mi o to, aby ľudia, ktorým záleží na zdraví neboli nútení štátom do seba pchať chémie. Ostatní nech sa veselo očkujú, i keď nemalo by to byť z povinného poistenia.
Ako sekta mi pripadá farmaceutická lobby, tá má patent na rozum i zdravie, i keď po nej zostávajú plné cintoríny.

watermelon

Ele, preboha, ty si vazne myslis, ze neockovane deti zomieraju? vies kolko beha po svete neockovanych deti? tu v zahranici kde zijem sa to robi aj tak, ze sa podplati doktor a dieta dostane do knizocky peciatku ze je zaockovane.
skratka ide o to coho sa bojis. a ako som napisala cele ockovanie, jeho nevyhnutnost je postavena na strachu rodicov.

Dalsi citat od DR. Boyd Haleya: jedina vakcina ktoru date 3kg novorodencovi je ekvivalentna tomu ako by ste dali 60 kg cloveku 30 vakcin v jeden den.

Takisto tento clovek pise velmi zaujimave veci o latke timerosal - neviem presne v kt. vakcinach sa nachadza - ze je skratka tak toxicka ze ked ju vpichnes do zivej bunky ta hned odumrie, ked ju vpichnes zvieratu, ochorie mu mozog, ked ju das do petriho misky, kultura v nej odumrie. Cize si mozeme predstavit celkom jasne co to robi v nasom tele. A to nie je scifi.

watermelon

o skodlivosti ockovania dnes uz existuje dost knih. Napr. Viera Scheibner ved. odbornicka na rizika ockovania tvrdi, ze "neexistuje ziaden dokaz, ze by prave ockovanie pomohlo ludstvu zvitazit v boji sniektorymi nebezpecnymi chorobami. O ustup infekcn. chorob sa postarala skutocnost, ze ludia uz nehladuju ako kedysi. Vezmite si napr. tuberkulozu, zaskrt a cierny kasel. Tieto choroby ustupili este pred tym, ako sa zacalo masovo ockovat. Naopak, niektore z nich sa urdziavaju vdaka ockovaniu. Venovala som sa vyskytu cierneho kasla u zaockovanych a nezaockovanych novorodencov. Na zaklade lekarsky zdokumentovanych pripadov som zistila, ze cierny kasel sa vyskytuje prave u dojcat, ktore boli proti nemu zaockovane a to najcastejsie v 1.roku zivota kde je tato choroba najviac nebezpecna."
atd nebudem to tu cele prepisovat.

Je na kazdom comu veri, a vyhovorky typu, ze dnes je zamorene vsetko, tak sa neda zdravo jest su maximalne blbe. Da sa aspon vyhnut tym najhorsim toxinom - cize masovo - mliecnej strave.

ele

jasne obohrata platna, dalsi vymyty mozog :D Tieto veci uz mam asi davno prestudovane, inak by som sa nepustala do tejto debaty. Viem, ze to nie je uplne cisty biznis a je to aj o peniazoch, ale ze je na ludoch pachana genocida, je trosku prisilne kafe, nemyslis? Skor som chcela otocit debatu inym smerom, co ak nedam svoje dieta zaockovat? Ale tu vam akosi dochadzaju argumenty, to ze by prezilo mozno len polovica deti ako v minulosti, to nikomu ani len nenapadne. To ze si pichate c-cko do zili a zapijate to sodabikarbonou, neozdravi ludstvo:)

mirka 23

tak ho použivaj, každý z nás to takto robí. A už ked lekár prizná, že očkovanie je riade svinstvo (zažila som to), tak to niečom svedčí. Skus troška porozmyšlať a poštudovať veci, je ich tu na nete dosť. Očkovanie a celý farmaceutický priemysel je jeden velký biznis a ja osobne od nich nepotrebujem nič.

ele

mirka23.. tiez ti odporucam starat sa vysostne o seba, serie ma len ludska hlupost, ja viem co mam robit, pouzivat vlastny rozum!!