Povinné očkovanie

Príspevok v téme: Povinné očkovanie
Dominik_

Dobrý deň,
moc by ma zaujímalo, že čo v prípade ak nesúhlasím s očkovaním svojho dieťaťa, keď je očkovanie povinné? Dá sa nejak, aby som ho očkovať nemusel? Mám na to svoj názor a nie je to podľa mňa vôbec zdravé, keďže málokto si uvedomuje, aká enormná záťaž pre detský organizmus, pre rozvíjajúci sa imunitný a nervový systém, tieto očkovania predstavujú.

Súvisiaci obsah

rena23

Ele, suhlas! Mne to uz naozaj tiez pripada ako sektarstvo a totalne zatemnenie rozumu, ake bludy niektori ludia dogmaticky siria (a to nie len pri tejto teme!). Najhorsie na tom je, ze sa najdu aj taki, ktori na to naletia...

ele

A realita je taka ze 99% matiek sa stravuje presne masovo-cukrovou a mliecnou stravou, takze podla tvojej teorie 99% narodenych deti sa rodi uz "intoxikovanych", no ty by si ich najradsej nezaockovala, tak ich nechajme vsetky ochoriet a pomriet!!! Toto je upadok ludskeho rozumu, neviem co tu este prispievam, len si zbytocne nervy narobim.

ele

a to, ze je prostredie zamorene, nebol argumentom proti zdravej strave, to uz je ako prekrutene? Vyznavam zdravu vyzivu, sama uprednostnujem surovu stravu, mam o nej mnozstvo literatury. Ja ale diskutujem o niecom inom, zrejme to nechces pochopit..

ele

Vidis a sama si teraz potvrdila ze absolutne zdravie neexistuzje. Ku "kontaminacii" dochadza uz v prenatalnom vyvoji, s tym nic nenarobis. Okrem toho som uz ako papagaj, dieta prirodzene nema vyvinutu imunitu, takze nieje schopne sa dostatocne chranit... Ty mi ozaj prides ako nejaka sekta, nezijes v realite. Bavime sa tu o ockovani malych deti, tj. novorodenci, batolata a nie o dospelych jedincoch co uz maju ukonceny fyzicky vyvoj, tam je ockovanie zbytocne..

- mira

Ele, to, že je prostredie zamorené, nie je argument proti zdravej strave.
Ak sa matka stravovala škodlivou mäsovo-cukrovou a mliečnou stravou, nemá dostatočnú imunitu ona ani jej kojené dieťa.

Hugina1

Rena23, nepovažujem za potrebné objasňovať Ti v čom sa vyznám, alebo nie...no ver, že s funkciou imunitného systému a poznatkami okolo toho, mám dosť do činenia...a skutočne som presvedčená, že hromada ľudí to chápe práve tak, ako som napísala...že vakcíny CHRÁNIA pred chorobami, čo je jeden veľký DRÍST, že nemajú šajnu, ako fungujú, resp. čo sú antigény, imunoglobulíny, princíp ich fungovania, resp. problematiku primárnej či sekundárnej imunitnej odpovede organizmu atď., ale je to normálne a pochopiteľné, keď nepracujú v príbuzdnom odbore. A niektorí "kupliari" to využívajú a rozširujú tento DRÍST medzi laickou verejnosťou. Sama som bola svedkom, ako mi lekár pediater-imunológ tvrdil priamo do očí, že ak dám syna zaočkovať, tak citujem "neochorie na žiadnu chorobu, proti ktorej bude zaočkovaný..."...Už to nebudem komentovať, vyjadrila som svoj názor a každý nech si z toho utvorí svoj vlastný...všetkých zdravím.

ele

ja by som neriskovala ani jedno ani druhe, Dultavax je kontroverzna vakcina, dufam ze bude coskoro nahradena. Ked su dokazy ze nici pankreaticke bunky, nie je o com..

rena23

Anikam, to su tazke dilemy. Precitaj si o cukrovke a o uvedenych chorobach a posud, co radsej risknes. Ja som sa rozhodla ockovat...