Povinné očkovanie

Príspevok v téme: Povinné očkovanie
Dominik_

Dobrý deň,
moc by ma zaujímalo, že čo v prípade ak nesúhlasím s očkovaním svojho dieťaťa, keď je očkovanie povinné? Dá sa nejak, aby som ho očkovať nemusel? Mám na to svoj názor a nie je to podľa mňa vôbec zdravé, keďže málokto si uvedomuje, aká enormná záťaž pre detský organizmus, pre rozvíjajúci sa imunitný a nervový systém, tieto očkovania predstavujú.

Súvisiaci obsah

ele

a myslim si, ze zisky farm. spolocnosti by boli radovo vyssie, keby sa liecili deti postihnute diagnozami proti ktorym sa ockuje, ale to by si musela vnimat problematiku komplexnejsie.. Nadarmo to vsak vysvetlovat paranoidnemu cloveku, ktory ma pocit ze nas spolocnost chce postupne vyhubit za ucelom zisku.

ele

moja zlata to teba zivy strach z ockovania, tie dristy si nechaj pre seba alebo seberovnych. Okrem toho tie choroby co ta postretli, ktore si tu minule menovala, tak sorry ale ty zdrava zdaleka nie si a toxikalie prenasas aj na svoje nenarodene dieta, takze tak..

watermelon

vobec sa mi nezda to video uplne jednostranne, ten jeden magor co tam rozprava, tvrdi ze ockovanie neprinasa ziadne komplikacie, a prosim ta ele za to ze teba ovlada strach, to je tvoj problem, mna neovlada a rozhodne ma neovlada tato pochybna spolocnost - nebojim sa bakterii a virusov pretoze tie sa uchytia len v tele, kde na to maju vytvorene podmienky, oni z niecoho ziju, zivia sa prave tym, co je v nasom organizme nezdrave atd. mna neovladaju ani reklamy ani telka, takze na mna tu nechod so strachom a na tuto temu sa uz vazne nemienim bavit. Ockovanie ako v tom filme povedali je v mnohych vyspelych krajinach nepovinne, pre mna to nieco znamena, tam sa rodicia asi tak neboja ako na sloensku. Zivot v strachu k nicomu nevedie, odmietam sa bat len preto ze farmaceuticky priemysel potrebuje zvysovat svoje zisky. Ta poslankyna to vyjadrila uplne jasne, hovori to za vsetko.

ele

Watermelon, tak tebe ide len o upevnovanie nazoru, napis sem az ked porodis svoje dietatko a budes stat pred volbou ockovat, ci nie (na Slovensku, aj tak neexistuje takato volba, ale budis), ja viem ze ty si uz rozhodnuta, ja som bola tiez rozhodnuta neockovat, no zmenila som rozhodnutie, lebo som si zbierala info aj z druhej strany, toto video je vyslovene proti ockovaniu a bolo tam spomenute, ze ta latka sa do vakcin uz nedava 2 roky.. Existuju totizto lekari- experti na vakciny, co povazuju ockovanie za najvacsi vydobitok mediciny.

Najčítanejšie články