Povinné očkovanie

Príspevok v téme: Povinné očkovanie
Dominik_

Dobrý deň,
moc by ma zaujímalo, že čo v prípade ak nesúhlasím s očkovaním svojho dieťaťa, keď je očkovanie povinné? Dá sa nejak, aby som ho očkovať nemusel? Mám na to svoj názor a nie je to podľa mňa vôbec zdravé, keďže málokto si uvedomuje, aká enormná záťaž pre detský organizmus, pre rozvíjajúci sa imunitný a nervový systém, tieto očkovania predstavujú.

Súvisiaci obsah

Gregory House

Pozor na Dominik_!! Urcite je neurolog spojeny s imunologom!! Potom nepustaj dieta, ani na pieskovisko, je tam asi 600 nasobne viac patogennych zarodkou ako v ockovacej latke... A nesmie ist ani do obchodu, lebo ked sa dotkne kosika, to je koniec....
A ked si myslis, ze ockovacie latky su len biznis, tak vezmi na vedomie, ze aj male decke rakvicky su dobry biznis, dnes ich dostat aj cervene, alebo zelene...

manof

"V tejto krajine nie je a nikdy ani nebola jediná očkovacia látka, ktorá by bola skúmaná kontrolovanou vedeckou štúdiou. Nikdy nikto nezobral skupinu 100 ľudí, ktorí by boli kandidátmi na očkovanie, pričom 50 z nich by bolo zaočkovaných a zvyšných 50 nie, a potom by sa porovnali výsledky. A keďže takéto niečo sa nikdy nestalo, znamená to, že ak chcete byť láskaví, nazvete vakcíny neodskúšaným liekom. Ak chcete byť presní, nazvete ľudí, ktorí očkujú, šarlatánmi."

Dr. Robert S. Mendelsohn

Autor vyššie uvedeného výroku, Dr. Robert Mendelsohn, nebol výstredným pomätencom, ktorý by bol proti pokroku. Bol predsedom štátnej lekárskej atestačnej komisie štátu Illinois (USA). Bol federálnym riaditeľom programu Head Start (= program Ministerstva zdravotníctva a služieb ľuďom USA, ktorý poskytuje vzdelanie, zdravotnú starostlivosť, výživu apod. deťom z nízko-príjmových rodín - pozn. prekl.). 12 rokov vyučoval na Northwestern University Medical School (Lekárskej škole Severozápadnej univerzity) a 12 rokov pracoval ako docent detského lekárstva, preventívnej medicíny a verejného zdravotníctva na Illinois State University (Univerzite štátu Illinois). Bol veľmi uznávaným praktickým lekárom, ktorý dostal mnohé ocenenia typu "vynikajúci lekár". Bol vydavateľom The People's Doctor (Lekár pre ľudí), časopisu o lekárskych záležitostiach určeného laikom, a napísal tak kruto úprimné knihy ako "Male Practice - How Doctors Manipulate Women" ("Mužské spôsoby - Ako lekári manipulujú ženy"), "How to Have a Healthy Child in Spite of Your Doctor" ("Ako mať zdravé dieťa navzdory vášmu lekárovi") a klasickú knihu "Confessions of a Medical Heretic" ("Spoveď lekárskeho kacíra"), ktorá by mala presvedčiť každého čitateľa, že moderná medicína sa stala viac náboženstvom, než vedou. Dr. Mendelsohn nebol ani chudobný, ani černoch, ani hispánskej rasy, ani ľahostajný voči deťom.

Viac na stránke www.slobodavockovani.sk

RNG

Zoznam lekarov a lekarskych kolektivov, odkial beriem svoje informacie som uviedol uz mnohokrat, v roznych temach, mozes si to vyhladat napr pod menani najznamejsich, ako napr dr Whittaker, Rowen ...
Okrem uvedenych su aj rozni ini, na ktorych sa tito uvedeni odvolavaju, tj na ich rozne vyskumne papiere a prax.
Mam desiatky knih od nich a vyse 15 rokov ich periodik, ktore si predplacam. Zialbohu, na internete je toho dost malo, zijeme vo svete penazi a internet publikuje veci len z toho hladiska prakticky, Tj informacie, len ked sa to niekomu vyplati ako reklama alebo nastroj na potlacenie konkurencie.

Za kvalitne a nove informacie zialbohu treba platit. Aj ti ludia musia z niecoho zit a naviac platit za neustale sudne napadanie zo strany organizovanej mediciny, ktora sa ich snazi znicit za kazdu cenu.
Bezny lekar organizovanej mediciny doslova "drzi hubu a kropk" aj ked vie o lepsich prirodnych prostriedkoch a metodach a sukromne ich na sebe a svojej rodine pouziva potajomky.

Well

Rng.....skus hadat ,ze preco to tu normalne nie mazu,ale zablokovali tvoje stranky....
Ved nabadas ludi na pokusi a sarlatanske recepty.....

RNG

Nuz aj ked je odkaz odstraneny v tomto fore, mozes si to vyhladat na Google.sk pod RNG, citricidal
Toto mi dufam nevymazu. Zatial toto forum trpi moje prispevky, kde sa odvolavam na lekarov, pouzivajucich ine prostriedky ako organizovana medicina.

Napr forum zzz.sk to nedovoli a po case ma vzdy vymaze napriek tomu ze tam prisnew dodrzujem ich pravidla fora. Samozrejme, ved je to nastroj organizovanej mediciny, ktora si nezela, aby sa sirili spravy od lekarov, ktori maju ine metody a prostriedky, nez pouziva organizovana medicina na Slovensku a inych krajinach.
Je vysmech, ked takyto pristup potlacania sirenia sa informacii ma organizacia, co ma v svojom nazve "zdravie" a vzbudzuje v ludoch falosnu predstavu o slobode sirenia sa roznych informacii , pricom monopolne kontroluje informacie podla svojich potrieb.

ele

RNG, vsetko co pises je velmi zaujimave, neviem odkial mas tie informacie, povedzme ze je to pravda, nemam dovod ti neverit, hlavne ked vidim ake spinavosti sa deju vo svete... Polozme si ale otazku, ze keby tu na SR bolo ockovanie dobrovolne, ci je podla teba zodpovedne uplne odmietnut akukolvek vakcinaciu mojho maleho dietata... Naozaj si myslis ze tie vakciny su az take jedovate, zdraviu skodlive? Ak je to tak, neverim ze lekari su taki hlupi a ze by sa ich zopar nenaslo, co by bojovali s touto problematikou, ved ide predsa o nase deti. BTW svoju dceru by som nikdy nedala ockovat proti HPV, skor by som ju viedla k zodpovednemu a striedmemu sexualnemu zivotu.

RNG

Na choleru staci pit prevarenu vodu a davat si pozor na hygienu.
Inac na vibro cholerae aj celkom malicka koncentracia ciricidalu(2 ppm=2 mg na kg vahy) staci ju inhibovat(znicit)
Pozri na tabulky ucinnosti citricidalu, ktore najdes napr na -odkaz odstránený-, kde som si ich stiahol, lebo z internetu ich niekto po dlhych rokoch vymazal. Asi niekomu velmi zavadzali, vsakze....

Well

Na choleru sa pojde s cim......s makovym odvarom,ze?
A vlastne vsetky nebezpecne nakazy je lepsie liecit asi zdravym bio prdom plus nejake to alternativne cudo.

RNG

Inac kjed chces vediet, kolko sa zaraba na vakcinach, z ktorych mnohe kupili vlady aj napriek tomu ze sa nepouziju, musis si pozriet financne profily ich vyrobcov a zistis, ze zisky sa im velmi zvysili aj celkovy obrat strasenim s "pandemiou" a ockovacimi latkami "proti rakovine krcka maternice", co bolo vlastne len proti niektorym podozrivym virusom, nic viac, naviac vakcinou obzvlast skodlivou, vid mrtve dievcata v Britanii a Nemecku, kde sa samozrejme ockovania zastavili. Naviac vakcina bola poriadne draha, takze na nej tak ci tak zarobili.
Inac nie je to nic nove, ze strasenim a vyrabanim "novych liekov" sa da zarobit velmi slusne, vid napr aferu okolo zopar vypustenych praskov cez postu s obsahom
bakterii antraxu, co sposobilo paniku dostatocnu na to, aby USA vlada nakupila 20 milion davok novych drahych makrolytickych antibiotik, hoci obycajny krmny penicilin pre zvierata by to rovnako dobre adresovval, a ten sa vyraba a predava na 50 kg vrecia, ako cement.Ale urobilo sa BuBuBu(dosial nevedno, ci to nebolo inscenovane...) a vyhlasili, ze nove antibiotikum ceftriaxone(tak si to pamatam...) je na to vyborne a vlada sa zasobila pre svojich zamestnancov, (ostatni su okaslani, vsakze)

RNG

ewle, bolo tu podozrenie, ze z bocnych ucinkov mnohych vakcin bohatnu farmaceuticke spolocnosti a zaryte tvrdia, ze vakciny nemaju ziadne skodlive postranne ucinky. Ale pravidelne systematicke dodavanie roznych zvieracich latok rozno do krvi, naviac konzervovanych roznymi jedovatymi latkami im vytvori velmi poravdepodobne novych pacientov. Zistit ci to je pravdive tvrdenie alebo nie a na ktore vakciny to plati a ktore nie je prvorade, proste niekto sa im musi "pozret na prsty" a to dokladne, hlavne ked sa domahaju, aby sa presadilo povinne ockovanie,co im skoro preslo aj v USA. WHO je silne za tym a rozhodnutia WHO su zavazne aj pore USA podla nam za chrbtom podpisanych dohod.
Nastastie odpor co vznikol proti bol dostatocne velky, aby sa to nepresadilo na celej ciare a tym porusili nase ustavne prava, ktore podla US ustavy su dane kazdemu od Stvoritela, nie ustavnymi dohodami a politikmi.
To je velky rozdiel od ustav roznych Europskych krajin, kde prava su vysledok zakonodarnych institucii, nie prirodzené, plynuce od Stvoritela