Povinné očkovanie

Príspevok v téme: Povinné očkovanie
Dominik_

Dobrý deň,
moc by ma zaujímalo, že čo v prípade ak nesúhlasím s očkovaním svojho dieťaťa, keď je očkovanie povinné? Dá sa nejak, aby som ho očkovať nemusel? Mám na to svoj názor a nie je to podľa mňa vôbec zdravé, keďže málokto si uvedomuje, aká enormná záťaž pre detský organizmus, pre rozvíjajúci sa imunitný a nervový systém, tieto očkovania predstavujú.

Súvisiaci obsah

ele

jezis, prepac, hlboko sa ti ospravedlnujem :DDD To si nemala byt ty :D Aj ten predosly prispevok mal byt pre Watermelon, nie pre teba..

ele

lioness ja som dala prvy krat ockovat svojho synceka ked mal 8,5 mesiaca a pri vakcine ktora pozostavala z dvoch chodov(vpichov), ci ako to nazvat, som si dala tyzdnove odstupy, cize nevpichli mu to naraz... Je to rozdiel 3.mes a 8 mes. babatko. Urcite ze tie vakciny, mozu byt zatazou pre ten malicky organizmus, to pripustam ale benefity co to prinasa su nenahraditelne.

ele

pre zaujimavost sem nieco skopcim: "Na pediatrickej klinike, kde pracujem, sme nezaznamenali viac ako 20 rokov úmrtie na pneumokokovú infekciu, ale opakovane som sa stretol s následkami ochorenia, hlavne postihnutím nervového systému – ochrnutie dieťaťa, alebo postihnutím sluchu – ohluchnutím. Takéto stavy vyraďujú deti z normálneho života, vyrastajú prakticky bez kamarátov, sú odkázané na pomoc rodiny. Potrebujú neustálu rehabilitáciu, žijú s načúvacím prístrojom, aj keď je pravda, že v súčasnosti došlo k výraznému pokroku zásluhou operácie kochleárneho implantátu. Pri poslednom prípade, následkom pneumokokovej meningitídy, došlo u l,5 ročného chlapčeka k ochrnutiu hornej končatiny a poruche sluchu. V tomto prípade dokázala svojou stálou obetavosťou „zázračne“ pomôcť matka, a chlapec sa dokáže zaradiť medzi deti, aj keď následky sú stále viditeľné.

ele

www.bedekerzdravia.sk Tak vazeni, tu sa spomina ochrnutie a poruchy CNS, ale z ockovania to nie je. Pozorne citaj, ale pochybujem ze Vas bezdetnych nieco podobne zaujima, vy omielate jedno a to iste dokola, naucene bezduche frazy..

Najčítanejšie články