Povinné očkovanie

Príspevok v téme: Povinné očkovanie
Dominik_

Dobrý deň,
moc by ma zaujímalo, že čo v prípade ak nesúhlasím s očkovaním svojho dieťaťa, keď je očkovanie povinné? Dá sa nejak, aby som ho očkovať nemusel? Mám na to svoj názor a nie je to podľa mňa vôbec zdravé, keďže málokto si uvedomuje, aká enormná záťaž pre detský organizmus, pre rozvíjajúci sa imunitný a nervový systém, tieto očkovania predstavujú.

Súvisiaci obsah

RNG

well, nejak to mas pomylene!!!
Ved len na chripku ochorie v USA kazdorocne skolo polovica ludi(USA ma 300 milionov zhruba), tj aj deti. A veru ked ich das do skoly alebo skolky, matky musia viackrat do roka s nimi zostat doma pre choroby.
Takze tvoje zdroje informacii su uplne mimo!!!
Neviem, na ktorej planete zijes, ale ked sa popozeras dookola, nemohol by si take hluposti tvrdit.
Je pravda, ze dnes sa na infekcne choroby umiera velmi malo ale nie je to kvoli ockovaniu, ale antibiotikam a ovela lepsej strave.
Len na chripku zomiera podstatne viac, nez si uviedol na celkovy pocet ochoreni, pozri napr na www.theblogofrecord.com
Na celkovu mortalitu(nie pocet ochoreni ale smrt) na infekcne choroby pozri napr na
jama.ama-assn.org
JAMA je najvacsi lekarsky casopis na svete vysoko reputabilny.
V roku 1996 tam napr uvadzaju 69 ludi na 100 000 ludi v USA zomrelo na infekcne choroby dokopy(tj nie ochorelo, ale zomrelo.) to je teda na celkovy poce obyvatelstva v USA zhruba 3000 x 69=vyse 200 000 ludi
Toto je pre mna dost prekvapivo vysoke cislo, lebo na rakoviny zomiera stvrtina a to je zhruba 625 tisic, cize by to malo byt skoro 8%(!!!!) na infekcne choroby.
Mnohe popularne zdroje udavaju silne optimisticke falosne spravy, ze umrtnost na infekcne choroby je pod 2 %.Takze vidis, ako sa da spoliehat na popularne zdroje informacii. Este aj mna pomylia....
Dakujem za vyprovokovanie, inac by som bol veril tym 2%!!!

Well

Na porovnanie, či táto možná komplikácia stojí za to, si pozrime tabuľku, ktorá uvádza, že pred očkovaním v USA ročne ochorelo na infekčné choroby viac ako 560 000 detí a po zavedení očkovania necelých 9 000. Podobne poklesla aj úmrtnosť. Na Slovensku máme rovnakú skúsenosť. Malé reakcie po očkovaní sú len prejavom pôsobenia očkovacej látky a sú minimálnou cenou za to, že je dieťa chránené pred závažným, život ohrozujúcim ochorením.

Ročný výskyt vybraných ochorení pred a po zavedení očkovania v USA... www.sprievodcaockovanim.sk

Hypokrates

watermelon: Klamstvá sú jed ktoré otrávia dušu. Liečba je trpezlivé hovorenie pravdy a vysvetľovanie. Výsledky sa nedostavia hneď, chce to čas. Začať možno od ľudí na ktorých vám záleží.

Well

Očkovanie je jedným z najúspešnejších výdobytkov medicíny. Rozširovanie pochybností o tom, že očkovanie nie je účinné a bezpečné môže byť pre zdravie verejnosti veľmi škodlivé.
www.uvzsr.sk

watermelon

krilliana, asi aj ludia by mali nieco robit ako napr. podpisovat tie peticie a rozsirovat zmienky o ich existencii, nielen sa spoliehat na niekoho druheho stale, ze nieco urobi...