Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Angie77

Tak to si teda asi kupovat nebudem.. ja som to chcela pod tricko, ked budem bez podprdy, ale ked to zle vyzera, tak to asi necham tak.. dakujem

angie77

bibi13

ahoj ja som si kúpila také kvietky silikonové na bradavky, ale nenosím ich vôbec, lebo to pod tričkom tak divne robí.....aspoň mne...tým že mi stále stoja bradavky tak to tie silikonové kvietky tak vypúča :D a fakt je to divné akoby som tam mala obrovskú vypučenú bradavku :) no a potom jediné využitie, že pri opalovaní hore bez , ale to tiež bodla mna vyzerá divne,pretože to splýva s prsom a vyzerá to ako po amputácii bradavky :)

bibi13

Matulka23

Ahoooj..;) ja super.. jazvy sa uz pekne hoja, kupila som si silikonove platky.. kurnik vyslo ma to 50 eur skoro ma porazilo.. ale tak co uz a to vraj vydrzi max. 14 dni, ak to budem mat na sebe 24 hod. Denne.. este som si ich ale nedala, pretoze cez tieto horka nemienim byt polepena.. ja chodim skoro stale bez podprdy, alebo som stale v plavkach.. a skafac mam este cez noc, aj ked uz rozmyslam, ze dam dole aj ten.. spim na boku aj na bruchu.. nejako si to zacalo telo pytat.. dnes ma v jednom prsku trosku pichalo a to asi ta burka co prisla dnes..;)) ako tu uz niektora baba pisala, mam meteostanicu na hrudi..;))))))) inak super, pyyysim sa a sebavedomie je oovela vyssie..;)))))

Matulka23

kočky, dlho som tu nebola všetkým novým prsatkám gratulujem a zároveň chcem povedať, že bolesť rýchlo prejde a potom ten pôžitok je neskutočný ;) a Vám,ktoré váhate určite chodte do toho stojí to zato, bolesť je krátkodobá a dá sa vydržať nie to je niečo strašné :)
Ja som 2 mesiace 2 týždne a 2 dni od opky a prsiam som dávala od skorého začiatku dobre zabrať :) teraz som sa vrátila z dovolenky takže som sa pekne už vyvalovala-opalovala na slniečku, ale samozrejme ešte v plavkách (jazvy skované) opaľovať som sa začala po mesiaci a pol, ale s rozumom :) a to nehovorím o tom že som bola cca po mesiaci a pol na Offroad dráhe jazdila som po schodoch, drevách kameňoch a neviem po čom všetkom, mala som športovú podprdu, ktorá mi vôbec, ale vôbec nepomohla nadskakovalo mi všetko aj chlpy :D prichystala som si pre prská dobrú skúšku, ale všetko bolo v pohode :) po mesiaci som mala pocit, že prsia sú od jak živa moje, žiadna bolesť tlaky nič, po necelých dvoch mesiacoch spávam na boku, ale ešte s komp.podprdou mám tak lepší pocit inak stále chodím v týchto horúčavách cez deň bez podprdy len tak na dve hodky cez deň si dám ešte skarander ...
Bibi, ako sa máš ?

barboraF

Angie77
:-D som sa zasmiala :-D dieta uz mam tak uz len tu gravitaciu a starnutie poriesit...budem chodit po rukach;-)

angie77

implantáty samé o sebe už majú v dnešnej dobe doživotnú záruku, vymenit ich treba pri zmenách ktoré nastávajú vekom, tehotenstvom, kojením, velkými zmenami hmotnosti, atď...takže pri správnej údržbe by mali vydržat doživotne, čiže nekojit, nerodit, nepriberat, zastavit gravitáciu a nestárnuť :D