Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

anonym_76
ved jasne, ja ta nejdem nahovarat na inu velkost, len som bola zvedava:)
No ja ešte študujem, takze teraz mam prazdniny :) neviem ako mas fyzicky narocnu pracu ale po 2 tyzdnoch sa to da. Ja som ale napr.z lahu sama nevedela vstat cele tie 2 tyzdne, lebo ma boleli rebra aj chrbat.Tento 3.tyzden je uz uplne super. A prechadzat som sa chodila asi na 4.den, sice pomaličky-lebo sa mi nedalo zhlboka nadychnut :D neboj, drzim palce!

anonym_76

zoe23
ja som nizsej postavy, tak tych 295ml by som len chcela...ako dlho si bola doma po opke?myslis ze po 3 tyzdnoch zvladnem ist do prace..?

assaabloy

MirusQa5555
ahoj, dakujem, ze si si namna spomenula :) tiez som sledovala ci sa tu neozves na fore. super ze sa mas dobre a ze si tak rychlo fit. to nemas ziadne bolesti? ja sa mam fajn, tisko cakam 10tyzdnov este, ale aj bezny zivot ma dost zamestnava, tak to ubehne rychlo. mohla by si dat nejake fotky na forum? bola by som rada,vela zien tu dava nove fotky vsetke tu tak happy, tak ja zatial budem pozerat fotky a tisko zavidiet :D

anonym_76

bianka77
ahoj, precitala som vela o ES, nagoroch aj mentoroch a proste som sa rozhodla pre mentory...po 15-tom budem volat setricke nech mi da kontakt na doktora, dam potom vediet..aj ES su urcite dobre, ved dr.červen vie co robi,takze pusti chrobaka z hlavy..

Nena1

Lucka_222
pošli aktuálne foto svojich prs, (bez hlavy) na mail galeria@zoznam.sk Nezabudni k fotke pripísať svoj nick, ktorý používaš tu na fóre. Cca do 24 hodín dostaneš prístupové heslá do galérie. Myslím, že Ti to pomôže v rozhodovaní, ako každej, ktoré už máme PO.

Lucka_222

Ahojte krásavice. čítam a čítam vaše príspevky a usmievam sa :) ako sa vám darí :) ...a závidím vám že už máte po :) alebo máte operáciu pred sebou :)ale máte už stanovený termín a všetko :)...Ako už prvýkrát spomínala umelé prsia sú mojím snom! Neskutočne po nich túžim..chcela by som sa dostať do galerie... ale netuším ako. Dočítala som sa že mám poslať foto do redakcie..takže môžem poslať aj svoje prsia pred zákrokom v podstate a potom budem môcť pozerať foto po zákroku a na základe toho sa rozhodovať... Dočítala som sa že niekde sa to dá spraviť aj na splátky?!..to vážne? to by bolo super.. :) ..máte s tým skúsenosť?!...

anonym_76

Zoe23
ahoj,dakujem za odpoved, si mila.ja by som chcela mentor anatomicke stredny profil.ty mas prosim ta typ CPG 322 mentor ?dakujem

Janesa

BarboraF

Akurat ked som ja bola na konzultacke tak den predtym pridal dr. jeden termin a akurat sa mi to hodili, uvidis ako to tebe vyjde, mozno budes mat aj ty stastie

Nena1

Angela3532
to je zaujímavé, ako každej to hodí iné číslo. Nepovedala by som podľa foto, že máš 75C ! Ja mám 410ml, 170cm a 56 kg, pod prsiami 73cm obvod hrudníka po opke 90cm a nosím 75D alebo 80C. Ale mám Polytechy. Žeby to bolo aj značkou implantátov? Oni sa líšia v rozmeroch... nerozumiem. A pooperačnú som mala dokonca 75A!