Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

All
kto chcete ist na konzultaciu k Cervenovi-jedna baba na MK nemoze,mala ist 30.8.,chcela menit,ale asi to bude musiet zrusit.....skuste sa s nou dohodnut :)

zoe23

Nela111

teraz sa k nemu asi dlho necaka kedze ma na august zlavu. Ja som k nemu na konzultacku cakala mesiac(vo februari) ale opku som chcela v juli, takze netusim ako rychlo objednava na opku od kozultacky ale myslim si ze min. mesiac sa caka. Ale ak na neho zatlacis, mozno ta vtesna aj skor:)

Luky2112

Minuska22

Ahoj,jednoznacne by som isla k dr.Cervenovi,robi v BB,ale caka sa fakt dlho len na konzultaciu,ja som cakala pol roka na kozulatcku a na operaciu cakam teraz az do marca....

Minuska22

Ahojte, tak nad implantatmi rozmyslam aj ja nejaky ten cas. Rada by som videla tie vase fotky pred a po. Poslala som uz aj moju na ten mail co tu bol spomenuty. Som dost chuda (53kg, 175cm). Viete o nejakom chirurgovi co robi zakroky v Banskej Bystrici?

Anna82

Dlho som použivala drahe od Avonu ale teraz som skusila zmenu. Mali to na zlavomat.sk neviem ci to tam este je ale volalo sa to Prirodna pletova maska. Doslo mi 5 ks a po aplikovani tretej masky som videla zmeny dlhodobo. Mam precistenu plet, ziadne cervene ani cierne bodky a je taka nejaka hebka. Urcite skus to :)

-odkaz odstránený-

Aha nasla som to este. Vidim ze ta akcia sa opakuje tak to zoberem este :)))

Nela111

Baby, ako dlho sa teraz caka u Mladeka v Nitre? Kedy dava terminy na konzultacku a potom na opku? Zaujimalo by ma, ci je to (OP) realizovatelne koniec dec./zac. jan.? a ze ci povedzme do mesiaca po konz. je aj volny termin na OP? Viete mi povedat tie, co ste nedavno boli unho? Dakujeeem! :)

bejbi151

čaute kočky , chcela by som poradiť od vás skúsenejších :)...som rozhodnutá pre zvačšenie prsníkov,,, mám jediný strach, že si zle zvolím veľkosť, kedže som veľmi nízka(155cm),nemám pradstavu aké by mi pristali , na konzultácii som ešte nebola...3OOml sa mi zdajú na vysokých babách akési primalé ,ale to je len moj názor.....dakujem

kosta123

Baby včera som bola s kamoškou v Ostrave,,,,korekcia prs-upravenie ovisnutej kože cca 1.200 e..... ak to teda nejaká potrebuje.
Silikony Mentor cca 2.200e ak potrebujete oboje,,,nedá sa to naraz ale najskôr korekcia a po 3 m. vložiť silikony................10% zaloha po konzultácii,,,,,,,do 2 týždňov treba uhradiť na ich BU.Zvyšok po operácii alebo doplatiť do 50% a ostatok v 6 mesač ných splátkach bez navýšenia,,,,,,ako spomínala nižšie voskovka.
Inak Dr.veľký sympoš ,,,boli sme tam asi 45 min.na konzultácii,,,teraz je zdarma v mesiaci august. :D