Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Janesa

Kocky, ktora mate vlozene silikony cez pazuchu, ja som sa rozhodla pre tento sposob a vsetci mi vravia ze to hrozne potom boli, tak teraz neviem...

Jany7543

Čavte babule , tak ja som už vyše 2mes. po opke a všetko je super :) Nič ma nebolí a prsia sú ako moje . Bola som 11. júla na kontrolu s tým, že som sa pýtala p.Mládeka na väčšie že koľko by mi vošlo teraz ale povedal že si už nemám dávať väčšie lebo časom ich bude treba aj tak vymeniť a budú musieť ísť väčšie imploše. Tak som sa ukludnila a som spokojná s veľkosťou , síce neviem si ich dať úplne k sebe lebo ten sval ich poriadne drží ale navadí :) Odporucam kazdej stoji to zato ! Pokiaľ nie sú žiadne komplikácie tak je to paráda :))))

Nena1

super diva
tak isto ani link tu sa nemôže zverejniť. Napíš na uvedený mail, pošli tam poprípade aktuálne foto s Tvojím nickom a popros správkyňu o heslá.

Nena1

super diva
adresa: galeria@zoznam.sk
heslo Ti tu na fóre predsa nikto nenapíše. To by tam mohlo nazerať celé Slovensko ak nie viac!!!

Iveta84

anonym_76
Ja mam tiez mentory, ale vysoky profil a 350ml... A Titten ma stredny profil 330ml. Tak mozes kuk galerku a tiez si porovnaj. Co sa tyka funkcnosti, som 4 tyzdne a nieco po opke a fungujem uplne naplno.

Zoe 23
Nosim este stale skafac, ale ked idem niekam mimo domu tak uz na chvilu davam aj podprdu. Kosticovu, nevystuzenu. Prsia mam stale tvrde este. Ale pekne sa uz rysuju, som spokojna :)

anonym_76

zoe23,
dakujem za odpoved.
ja mam len 160 cm, tak preto radsej tu mensiu velkost, lebo sa bojim aby nevyzerali velmi umelo na mne..a doky mi navrhol z ES 270ml anat., a to zodpoveda zhruba mentorom 295ml..na rez som ho presvedcila pod prsiami.zoe a kohezivitu u tvojich anatomic.mas III tak ako to pisu v tabulke..?

zoe23

anonym_76
jaj ale neviem kde budes mat rez, lebo ak pod pazuchami tak to neviem ako skoro sa ti budu dat zdvihnut ruky, asi neskoršie.