Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Luky2112
Skusala si opat napisat na galeria@zoznam.sk ci sa niekde nestala chyba? Mail nemusel prist atd, nerob hned zavery.... Doteraz bola kazda, ktora mala naozaj zaujem, pridana do galerie. Galerku spravuje max ustretova osoba, avsak aj ona ma svoj zivot a nesedi iba pri pc. Skus este raz napisat a urcite sa to doriesi...

Luky2112

Akoze naozaj mi nato nikto nenapise?posielala som foto svojich prs este nespravenych do galerie a ziadne jeslo mi neprislo....fakt super zbytocne sa fotit ako debil a nic z toho...ja idem na operciu az v marci tak som chcela vidiet ako vypada uz hotova robota a hlavne som sa chcela rozhodnut aky profil si mam dat....ale vidim ze je to uplne zbytocne niekam aj nieco posielat....

Lucka_222

Ahojte ženy :) síce sa nepoznáme..a nemám s vami taky vztah ako medzi sebou niektoré máte ale som veľmi šťastná ked čítam ako sa máte dobre :) a aké máte sebavedomie.. :) Aj ja veľmi túžim po prsiach .. :) až by som kričala od radosti z predstavy že ich raz BUDEM MAT! :) Veľmi po nich túžim... :) Dajú sa zakúpiť aj na splátky tuším že?! :) ...AAAAAch .. :) závidím vám kočky.. :)

Luca123

Ahojte holky,

opat sa hlasim s usmevom,bez bolesti. Som 3 mes. a tyzden a pol od opky. posledne razy som sa hlasila s bolestou z cvicenia ale dakujem p. Dr A podporu,ze nemam prestat cvicit,len aa snazit pomenej ,,nakladat";) a bolo to. Cvicim 3-4 krat do tyzdna zo zavaziami,uz aj ruky,chrbat a vsetko. Zistila som,ze chyba bola v nespravnom cviceni na fit lopte a uz je to ok. Vobec nepocitujem bolest v prse,dokonca ani po plavani. Jedine ked plavam tam mam pod pazuchami na jazvach trochu svalovku ale len tak light.

Chodim v podstate stale bez podprdy,sem tam v plavkach ale aj tak nove prsa treba opalit,tak vacsinou hore bez a tak uzivam ich. Spim vacsinu na bruchu a boku a vobec nemam problem.

Chcem povzbudit baby,co sa boja a vahaju,chodte do toho!!!! Nebojte sa. Je to skvely pocit a po bolestiach pride len skvely pocit a sebavedomie akp kazdy obdivuje vas dekolt ;)))
Poslem v blizkek dobe aj foto ale mam pocit,ze zmena nenastala...;) drzkajte sa

bibi13

Nena1

Aj nad tym som uz uvazovala..;)

Matulka23

Este nie. Musim sa odfotit.. a poslat. Vzdy na to zabudnem a teraz sme stale niekde vonku, tak na nete ani moc nie som..;)

Matulka23

bibi

super, ty už spíš aj na brušku ty si jaká šikovná :) áno, viem tie sil.nálepky sú drahé, ale čo chodí ku mne jedna klientka tak mi vravela, že ich používala a že jej to veľmi pomohlo sú dobré, aj si dávala nejaké nové fotečky teraz do galerky?