Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cafex

Titten

:-) tak to je už dobre bez bolesti, že?Ja sa dost bojim.Rozhodla som sa pre okruhle, pretože doktor mi povedal, že pri anatomickych je riziko aj ked male ale je, že sa môžu aj po rokoch pootočit.Preto som zvolila okruhle, len sa bojim ako to bude namne vyzerat bo som dost malinka 156cm,42kg a obvod v pase 66cm.Dal mi 250ml, že to je moje maximum.Aj ked ja by som chcela viac, sa mi to zda byt maličko :-)

Lucky123

ahojky, bola som u Racza.. je velky sympos. zajra mam prvu kontrolu, konecne ma poodliepa. som totiz mala aj modelaciu, tak som polepenaaaaaaaaaa komplet.pod prsami, nad prsami, cez bradavky, zboku..snad ma ukludni, ze vsetko ok.. dost totiz haluzim..uff.

Titten

Nena1,

podla mna to bolo myslene, ze doki vyskusa na sale, co tam lepsie sadne, jednak, co sa zmesti a jednak co bude lepsie opticky vyzerat

Nena1

16kristina02
to máš rozhodnúť sama o veľkosti, alebo vyberie doktor? Ak sa máš rozhodnúť Ty sama, tak by som podľa vlastných skúseností išla určite do maxima :-)

Titten

cafex,

ja som bola u Marsala v maji. Mam anatomicke mentory, bola som velmi spokojna s pristupom, klinikou aj pooperacnymi kontrolami.
Akurat zajtra budem volat, ze asi na dalsiu kontrolu sa objednavat. Som dnes presne 3mesiace po opke. Prave som bola cicky pri mori macat.

16kristina02

Ahojte, baby za mesiac idem na opku a začina mi stahovať ritu či som sa spravne rozhodla, či nebudu prsia na mne velke, mam 59kg, 165cm, čiže som neni štihlučka. chcela by som do opky schudnuť aspon na 55kil. OMG až mi žaludok sťahuje :-D Mam mať anatomicke mentory vysoký profil, 330ml a 380ml, alebo 380ml a 430ml.