Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majka1910

fufu,
ja to tiez nemam najblizsie:), idem z BA.
Na kolku tam ides? ty pojdes asi doobeda, ja tam mam byt az na 15:00. Bude to moja druha kontrola. Na prvu sa ide na vyberanie stehov po 2 tyzdnoch a potom az po roku.

Majka1910

fufu,
nemusis sa nicoho bat, vsetko dobre dopadne..drzim palce.
Pyzamo si nemusis brat, tam ti daju. Ja som tam prisla rano myslim, ze na 7 a okolo 10 ma brali na salu. Manzel tam nebude uz moct s tebou byt. Ani so mnou priatel nemohol, ale prisiel za mnou poobede ked som sa prebrala. My sme boli na izbe dve.

assaabloy

fufu
cakala som, ze ti niekto odpise, no skus ist naspat na predosle stranky, tam uz dievcata pisali hned po operacii :)
drzim palce zajtra, ak mozes, napis potom ako sa mas, a ako to cele prebehlo.

fufu

čaute baby,
konečne som sa dočkala a v pondelok idem na opku k dr.Červeňovi do BB.
Tie, ktoré ste tam už boli, mohli by ste mi napísať, ako to prebiehalo? potrebovali ste aj pyžamo? Môže tam byť so mnou manžel, kým budem čakať na opku? Kedy ste išli na druhý deň domov? Koľko vás bolo na izbe? Budem vďačná za každú info, nervičky už fungujú...Dík

cafex

assaabloy

Ahoj, termin je už obsadený?predpokladám, že asi ano.Je nas určite vela.Ak by predsalen nebol, teda ak je ešte volny moj mailik :-)))) ppavelek@atlas.sk Ďakujem

saska_k

assaabloy
dakujem pekne za tvoj nazor :)
Ja mam len 24 a mam uz 2 rocne dieta, prsia mam spravane, ale s velkosotu nie som este stale spokojna :/ V septembri mam termin na reopku, chcem ist velmi, len troska vaham. Dieta by som chcela mat mozno o 2 roky, ale to zas nie je 100% to je len moj plan do buducna, co mozno bude a mozno nie. Prsia by som uz chcela mat teraz, nechce sa mi cakat este 2 roky :D mozno to risknem a snad budu aj po porode krasne prsia :)