Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mimma17

Ahojte operaciu mam naplanovanu na 25.11 v Ostrave u Dr. Otakar Lucak Klinika plastickej chirurgie mate niekto skusenosti? Chcela som silikony mam vykojene prsia velkosti 85D chcela som ich hlavne koli vydvihnutiu nie velkosti....Dr mi na konzultacii vysvetlil ze u mna je prvorada modelacia resp korekcia a az potom mozemne riesit silikony chcela som aby sa to spravilo v jednom sedeni teda pri jednom zakroku teda aj modelacia a vlozenie silikonov povedal ze robia to aj tak ale nikdy nerucia za vysledok a davaju vzdy pred takouto operaciou podpisat pacientke papier ze na vlasne riziko mne osobne povedal ze mne by to nespraavil v jednom sedeni ani keby mu to podpisem jedine varianta modelacia a po 3 mesiacoch silikony ale ubezpecil ma ze ed mi spravi modelaciu uz ani silikony chciet nebudem ze s velkostou mi nespravi nic len mi nadvihne prsia operacia stoji 30 000cz a po tych 3 mesiacoch by ma silikony staly 53 000cz....co vy nato? a hlavne ma zaujima ci ma niektora z vas skusenosti s touto klinikou a doktorom? a aka je vasa spokojnost? dakujem za odpovede

Micka111

Ahojte kočky! Som len druhý deň po augumentácii (zväčšení prsníkov) je to ešte síce veľmi čerstvé, mierne bolesti ešte pretrvávajú, ale inak sa cítim výborne. Operácia prebehla bez komplikácii a hneď ma prebrali. Bolesti som mala, ale všetko sa to dalo zvládnuť :-) Takže sa určite nebojte veď pre krásu sa trošku aj trpí ;-) Psia som si videla pri preväze a sú krásne. Teraz mám sťahovaciu podprsenku a veľmi sa teším, keď pôjde dole. Operáciu som absolvovala v Avelane Clinic v Nitre. Operoval ma pán MUDr. Imrich Kováč je to jeden veľmi milý a šikovný lekár so zlatými rukami. Všetko Vám pekne a v kľude vysvetlí ohľadom výberu veľkosti a typu implantátov, ktoré budú práve pre Vás vhodné. Ja mám implantáty značky MENTOR, 375ml a vysoký profil. Taktiež, aby som nezabudla pochváliť celý personál Avelane Clinic, bola som maximálne spokojná, sestričky sú starostlivé, ochotné a veľmi milé. Ak máte nejaké otázky o operácii rada Vám na ne odpoviem. Neskôr plánujem pridať foto pred a po. Ak sa neviete rozhodnúť, kde si necháte Vaše prsia vylepšiť určite neváhajte kontaktovať pána MUDr. Imricha Kováča budete maximálne spokojné! :-)

Myshka001

ahojte :)

dávno som tu nebola.. operáciu mám 16.12. 2013. chcem sa spýtať, kedy treba objednať imploše zo siklienky? resp. dokedy najneskôr? ďakujem :)

Lucky123

fufu
ja dufam, ze sa zmensia..tiez mam bomby:) nahe mi to pride este akotak ok, ale dala som si saty na hole telo a vyzerala som prilis-prilis ceckata.
tiez ich mam este daleko odseba, tak som zvedava ako budu podstupovat.
ja mam tiez mentory, racz asi iba s tym robi..

Lucky123

zoe 23
dakujem za dobry tip. kokosak sa mi minul.. vcera som vecer namiesala olejcek zo shea masla, kakaoveho masla a hroznoveho oleja. tym sa budem natierat, kym mi niekto zbehne do dm po kokosovy olej.

fufu

zoe23
ďakujem za povzbudenie, ty máš koľko po opke? Mne sa totiž v tej pooperačnej podprde tie prsia zdajú ako bomby.Niekto hovorí, že sa zmenšia, keď ustúpi opuch a niekto, že keď dám dole tú sťahujúcu podrdu, budú vačšie, tak neviem...Máš s tým nejaké skúsenosti? alebo ostatné baby?Mám ich aj ďaleko od seba, ale to sa vraj upraví.Inak odporúčam dr. Červeňa, vždy sa snaží ísť pacientke max. v ústrety.