Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cafex

bianka77

Ďakujem mooc za pomoc.Skusim sa nejako z toho vysomariť.Aj ked myslim, že je to marne.Určite nas je vela prevela čo by ten termin brali všetkymi desiatimi :-((((

assaabloy

saska
je tu velmi vela zien od 18rokov, ktore uz si davaju silikony a na tehotenstvo ani nestihli mysliet. ja mam 34 rokov a tiez dieta nemam, ale kym sa dockam aj toho princa s kym by som to mala mat tak aj zostarnem aj s tymi prsiami co mam :) :) :) beriem to riziko, ze sa prsnik moze zmenit troska, u niekoho viac, u inych menej, avsak to neznamena ze potom musis ist na upravu, skustocne to moze ostat v povodnom tvare, alebo malo zmenenom co to nemusi vyzadovat nic.ak ano, pojdem znova, nech aj v takom veku vyzeram dobre. je to premna a moju spokojnost.takze ja do toho pojdem. tiez som okolo toho vela premyslala. dnes nepremyslam, 09.10 mam operaciu uz nech ju mam za sebou ;)

assaabloy

MirusQa5555

Ahoj, uz som ti tu niekolkokrat pisala, prosim ozvi sa mi. pisala som ti aj na email (gmail)...ak mas cas, napis mojaposta777@centrum.sk
dakujem..dufam, ze sa mas dobre, vsetko v poriadku s tebou a ze sa somnou coskoro spojis ;)

assaabloy

Ahojte dievcata, tak do tyzdna by som mala zatelefonovat Cervenovi ohladom operacie, kedze pojdem do kosic ku dr. Svehlikovi, termin 02.10 je teda mozno volny pre niekoho.
Napiste mi na mojaposta777@centrum.sk
netusim, ci sa to da takto posunut niekomu, alebo mi to automaticky zrusia, ale za pokus to bude stat ;)
je vas viac co tu pisalo, ako teraz vybrat komu pomoct ???? pomohla by som vsetkym ak by som mohla verte mi :)

assaabloy

nikpik
ahoj.predoperacne vysetrenia ti urobia aj u p.Cervena ked spomenies na recepcii, vsetko zariadia, mas to za jeden den, zavolaj tam v pohode. :) nemusis ist ku obvodnej ale myslim ze budes musiet mat zddravotnu kartu pri sebe, takze si to vypytaj, cislo hadam mas tak zavolaj :)

nikpik

Ahojte
Dlho som tu nebola, naposledy este pred konzultaciou. Za mesiac mam OP u Dr. Cervena. Viem, ze uz sa to tu nikolkokrat riesilo, ale nepamatam sa :( Potrebujem si vybavit predoperacne vysetrenia. Nechcem ist ku obvodnej... Kde mi urobia na objednavku predoperacne vysetrenia za 1 den? Dakujem

tatiana17

Ahojte,
ja mam operaciu 2.10. u dr. Cervena a citala som, ze niektora ma tiez v ten den, ale ze chce tu op. posunut nejakej inej. Ktorej sa nakoniec postastilo?