Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Lucky123
No ja som od zaciatku nemala nejake velke bolesti... Kazdym dnom to bolo ale lepsie a lepsie. Mozno prve dva tyzdne hodnotim ako nejake obmedzujuce. Potom to uz bolo dost dobre.

anonym_76

Ahojte baby
neviete prosim vas, ako sa vola ten mlady doktor, co zvykne operovat s dr.červenom/ co sa u neho zauca../?dakujem

Lucky123

ahoj, tak to rada pocujem. a kedy ti zacalo byt lepsie? ja som piaty den po opke...nooo, co ja viem.. dobre mi je ked kukam telku a nehybem sa. teraz som kvoli robote bola hodinu online...koneeec..prsa zatvrdli, lezim teraz zasa ako lata

Lucky123

ahojte, v ramci domaceho kludoveho rezimu som Vas nasla:) tak sa tesim, ze pokecam so spriaznenymi dusami. stvrtok som bola na opke v interklinik, teraz som doma a oddychujem. v stredu mam prvu kontrolu.. tak drzte palce. a piste, ked si pamatate este Vase pooperacne stavy..

assaabloy

all
www.svehlik.sk
vsimnite si cenu 1840 :)
preto ja nepojdem k Cervenovi, ale vlastne aj kvoli tej dialke. do kosic mam blizsie a aj lacnejsie :)

cafex

Hmmm škoda, že ta cena je s inplantatmi Polytech.V trnave dr.Marsal 2250e okruhle Mentory :-))) Ja sama nad nim uvažujem, už som tam bola aj na konzultacii.Len je ťažke sa rozhodnut.Bud budem čakat 1 rok k dr. Červenovi a robi s Eurosilikonmi,alebo pojdem k Marsalovi, ktory ma zoberie hned, len kamen urazu je, že naneho moc recenzii na forach nie je.