Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

ivetka58
ja som uz velmi davno prec tak som odhlasena od poistovne, zdravotna karta ostala u lekara. neviem ci mam riesit ci pridem k nemu ci nie, pretoze ani on ma nepozna dobre, pri nom som bola iba chvilu. mam vsak europsku zdravotnu karticku, s ktorou by som mala byt vsade osetrena avsak sa lekarom leni vypisat jeden dokument tak mi to davaju vsetko preplacat. takze je mi aj jedno ci moj lekar bude nieco vediet ci nie. ale asi budem musiet ist pre zdravotnu kartu,neviem, dr.cerven ju chcel vidiet. radsej nech si ju pozrie aj dr.Svehlik, ktory ma bude operovat.

Dada77

Titten dakujem, uz som mala pocit, ze tie dreny tam mali vsetky, je som sa na to dokiho pytala a on mi povedal, ze dreny nie je treba.

Dada77

16kristina02,
ja mam tiez doma 3-rocneho chlapceka, ktory teraz zacal chodit do skolky :). Tak to hadam nejak zvladnem. Ozaj, baby, vam co robili opku v podprsnej ryhe, tiez vam davali dreny ? Vsetkym ?

Trinity Orion

16kristina02

To ti verim,tieto neprijemnosti zial treba pretrpiet,ale tak uz najhorsie mas za sebou,uz sa len pomalicky zotavit a uzivat si krasny dekolt:)

16kristina02

Trinity Orion

videla som ich ked mi dr dreny vyberal a aj doma som si rozopla na par sekund tu podprdu lebo manžel bol zvedavy :-D už sa teším na sobotnu sprchu :-)

Trinity Orion

16kristina02

Tak dik,celkom si ma potesila,aj ja mam podobny problem ako opisujes,som velmi zvedava ako budes spokojna s vysledkom.Uz si si ich videla?