Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

angie77
ina ty mas ale paradne prsia urobene :) velmi sa mi pacia. dufam ze nieco take mam aj ja.
myslis ze nemam rozopnut pooperacnu ked ma tak boli akoby v ryhe reznej?? som myslela ze ma tam prave ona tlaci ale bolest je vlastne dost vnutorna tak neviem ale ako vravis klud a prve dni vydrzat

Susy1982

Assamblaoy
si kratko po op,bolesti a rozne aj stipanie je ok,ak mas nalgesin,voltaren tak si davaj a tiez vysoke davky vit.c,lepsie sa to potom bude hojit.Mna tiez operoval dr. Svehlik,neviem ako u teba ale mne povedal ze mozemm spat na boku ja som az do 6tyz,iba na chrbte ,jednoducho sval ma nepustil bolo to neprijemne a neslo to tak ako potom .Ja som na 3 den nazrela na prsia a boli opuchnute spicate divne,ani do galerky som tie foto nedala az ked zacali sa formovat....bolest je a bude u mna 7dni a postupne menej a menej....

assaabloy

angie77
dakujem ti velmi pekne uz som pozerala kazdu minutu ci mi niekto odpise. inak som vyskusala flector, necitila som ziadnu ulavu ale nalgesin s tak s nim ano. ajked bolesti nezmizli ale ulavilo sa mi. uz mam 3ti den po opke ach uz nech to prejde.

angie77

Luca123

ahoj, ešte po pol roku sem tam nejaká bolesť, je určite normálna, hlavne ked posiluješ a namáhaš to prsné svalstvo..ale ten opuch..určite by som pár dní dala oddych prsíčka a počkala či sa to zlepší, ak nie tak treba íst na sono, alebo k dokimu ak ho máš poblízku..ak by sa k tomu pridala aj teplota, tak riešit ihned

angie77

assaabloy

áno je to v celku normálne, pretože babule to, že sa hneď tesne po opke a prvý druhý deň cítite celkom v pohode a máte pocit že to až tak nebolí, tak to je spôsobené tým, že doznievajú ešte účinky narkózy a liekov z nemocnice..akonáhle prídete domov, tak sa to môže naozaj rapídne zhoršiť,takže len kludový režim a čo najmenej prvé dni pohybu...ten tretí, štvrtý, piaty :) deň treba len pretrpieť, potom sa to už bude postupne lepšiť :)

assaabloy

ahojte dievcata v stredu som mala operaciu, vsetko bolo ok a vcera v noci ma zacalo velmi stiplavo boliet pod prsnikom lavym, aj v podpazusi svalstvo ked s nou pohnem co len malicko tak boli. mam pocit ze je to v okoli rezu. neviem. je toto normalne? vstavala som s pomocou ale ok, a teraz uz s bolestou. poradte mi prosim co robit. uz premyslam ze si rozopnem pooperacnu mozno ju mam nejako zle ja netusim.

tomyum1

Sashea
Dakujem za infosky...
Mam termin opky 12.12. aky pekny datum :-)
Lutujem ze som hned nesla k tomuto lekarovi urcite by mi to urobil lepsie nez to mam... mam teraz 420 a 375 ml anatom mentor a dame implose teraz podla zakladne toho vacsieho takze vyberieme nejake ml z tych co maju 13 cm priemer(viac uz nie, trcali by mi po bokoch). Teraz dame asi gulate vysoky profil. Nagor asi... No a teda asi rovnake, aj ked rozhodne sa az priamo pri opke podla sizerov. Uz by som to chcela mat dobre a riesit uz ine starosti a nie kozy :-) z tohto tvojho lrkara som mala pri 2 konzultkach fakt dobry pocit a to ze sa venuje rekonstrukcnej chirurgii.
Som rada ze som nasla na tomto fore babu - teba kt si bola u neho a mozem pokecat... Dakujem:-)

Luca123

All

Ahojte baby...dlho som tu nebola. Chcem sa spytat. Vsetko bolo ok a vcera mi zacala bolest prsa a dnes aj opuch a bolo stale super a zrazu bolest. Uz to je skoro pol roka po opke.
je mozne,ze je to aj z posilky,kedze presne na tej str. Citim aj chrbat akoby seknuty.
chcem len vedet,ci niektora mate skusenost alebo tak...dikes