Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Angie77

Dakujem...pravdepodobne ma vcera vecer ofuklo lebo aj chrbat citim.
Uz som to riesila s lekarom a povedal,ze tam mam pravdepodobne nejaku tekutinu - z prechladnutia,oslabeny organizmus,presilenie a pod. Nakazal mi preventivne antibiotika aby nevznikla infekcia. Nosit pevnu podprdu na cas.aj pooperacnu alebo aku a do 2-3 tyzdnov ma ustupit opuch. Samozrejme setrit sa trochu. Vraj je to uplne normalne a stava sa to. Moze sa stat zas a mozno nikdy.

Susy1982

ITHYL
Dr.Svehlik pracuje vo vacsine s eurosilicone,na operaciu sa dlho necaka a cena je velmi primerana do 2000eur ,pri anatomoch o nieco viac jeho skusenosti a vybavenie kliniky su na vysokej urovni.On a rovnako kazdy lekar robi prsia vecsie al. take ake je v danej chvili max. mozne spravit ,hovorim o velkosti kedze u zien s malymi prsiami sa nedaju spravit pri prvej op bomby ,nie je to mozne,nie je tam dostatok koze cize priestoru na druhy krat sa da ale plati ze cim vecsi imp.tym vescie rizika cize najlepsie je vsetko s mierou.....avsak proti gustu ziaden disputat...

ythyl

Susy1982,assaabloy

ahojte,s akou znackou implantov dr. Svehlik pracuje?a cenovo vas to ako vyslo vsetko dokopy?dava aj anatomicke implantaty?:)a da sa s nim dohodnut aj na vacsiich,ci je skor za take prirodzenejsie vyzerajuce prsia?:)a je vytazeny,ci opka sa da dohodnut skoro po konzultacke?:)viem,ze sa vela vypytujem,ale stale sa rozhodujem medzi doktormi:)dakujem.

sashea,

a ako si spokojna s dr?:)on ma kliniku v ktorom meste?:)dakujem:)

Susy1982

Aasammbloy
ja som takmer 9 mesiacov po op.Teraz je fayn,nemala som ziadne komplikacie.Iba ked som sa pustila po 3mes. od op do zamstnania kde trebalo robi prudsie pohyby a dvihat tazsie veci ,mala som pocas zatinania prs. svalov neprijemne pocity,bravala som pooper. podr. to ma tak spevnilo a zlepsilo sa to no a casom to zmizlo...teoreticky sa vravi ze vseliake pocity mozu pretrvavat do 6nes. u mna to bolo dlhsie ale super som rada ze to mam za sebou aj velkost taka je ze ideal ,viac ml by na moj vkus posobilo vulgarne....budes rada uvidis tie dni po op su take cudne ,neda sa nic robi,obmedzenie na kazdom kroku ale potom uzasna zmena

assaabloy

angie77
chvala isto zasluzena za take prsia ;)
dakujem za rady tak aspon som kludnejsia. najradsej lezim ale tie krize potom trpia. vcera som este presuvala zadok zo strany na stranu aby som troska inu polohu mala :)

assaabloy

Susy1982
ja sa teraz ani nepohnem takze spanie na boku nepripada do uvahy lebo ma na jednej strane velmi stipe. ani mi zatial nic dr. Svehlik nehovoril.skusim aj tie vitaminy teraz. kontrolu mam za tyzdne. a dnes sa ako citis po opke vsetko je v poriadku? pozrela som aj tvoje fotky tiez velmi pekne prsia :) ja som svoje prsia vcera videla no tiez take cudne opuch tam je ale nejak to neriesim lebo verim ze to sa vyformuje a bude super :) a super bude ked ta bolest na lavej strane ustupi

angie77

assaabloy

ďakujem za pochvalu, potešila :)

..tá bolesť v prsnej ryhe je normálna, len si predstav že tam máš všetko narezané až dovnútra a ako to bolí ked si porežeš len palec? :) na ranu musí byt vyvíjaný tlak, rovnako ako na celé prsíčka, ak sa dá skús to vydržať,zvládneš to neboj :)

sashea

Assaabloy
Urcite sa nerozopinaj... ja mam podprdu az tak stiahnutu ze najprv na chrbte ma odrala do krvy a teraz po vybrati stehov sa mi urobila rana vpredu pod prson ako konci podprsenka.. ale zevraj je to v poriadku ze to preto ze sme opuchnute.. skor si skus vopchat nieco makke pod podprsenku (napr latkovu vreckovku) ale na ranu ne

sashea

Assaabloy
Ahoj, ja som mala to iste volala som doktorovi a povedal ze je to prirodzene, ale pri kontrole mi zistil ze mam v tej rane zapal.. ale to neznamena ze ho budes mat aj ty..

Tomyum1
Fiiha to budes mat pod stromcek:))
Aj ja mam nagor gulate vysoky profil:)))

Ythyl
Ja som uz bola na opke 19.9. U dr. Paliatku:)