Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

slafci1807
ahoj:-)ja som pevne rozhodnuta na milion percent idem teraz 16 mam konzultaciu u Dr,MARSALA a na opku chcem ist zaciatkom januara koli praci aby som nemala dlho zatvorene...len sa bojim ze mi povie ze mam nijake ziadne prsia ze mi nemoze dat velke pretoze pod 450ml nepojdem som velka:-)pod prsiami 82-aj viac velmi ti drzim palce nemaj ziadne pochybnosti budes krasna a aj urcite spokojna:-)kedy mas termin???ak chces si na fcb mozeme popisat tu to zle naskakuje inak toto forum je uzasne vela som sa docitala:-)

ythyl

zoja83,

tak to ma mrzi,ze ti to tak vsetko dopadlo,dufam,ze ti vyjde zalozny plan,tito doktori by nemali mat ani titul :(

barboraF

Slniecko83
ahoj tak konzultacia super a dohodli sme sa na ES 515ml anatomicke rez pod prsiami a urobi mi aj korekciu prs aj nosa..vlastne 3v1 :-D

barboraF

Baby,konzultacia u Mudr.Cervena uspesne za mnou:-) Neskutocne pohodovy clovek,srandy kopec bolo,kedze ja som za kazdu kravinu:D Nestastna som akurat z toho,ze je nutne robit aj korekciu prs ale len malicku. Implantaty ES 515ml pod sval,vkladane prs.ryhou a spravi mi aj korekciu nosa:-) Na adresu mojho nosa sa vyjadril:Fuuuu to bude paradicka nic netreba len hrbol "odpilit"radost pracovat s takym materialom:-D a termin opky zatial 19.6.2014 ale ze ozvu sa aj skor,ked sa nieco uvolni.

Nela111

Ahojte, pls prakticka otazka pre tie, co boli v Avelane - google maps mi nasiel, Avelane je cca 10 minut peso od autobusovej stanice v Nitre? Je to tak? :)

zoja83

kerstin
nagory doma nemam tie som mala okruhle a neviem preco tie sa nevlnili aj na dotyk boli v pohode ...
mentory mi ostali...:)dam si ich do vitrinky:)))

kerstin

zoja 23, no este mi doktor spominal, ze ariony su velmi dobre na rekonstrukcne operacie, kedze maju take trochu ine rozmery aj ten dual gel, takze mozno budu pre teba naj..

teraz som na jednom inom fore citala nazor jednej kocky, ze nie je jedna ta "naj" znacka, ale ze pre kazdu z nas je vhodna ina, podla toho ci chceme maksie, tvrdsie, podla ponukaneho rozmeru atd, a asi s nou suhlasim, len este musim vybrat tu naj znacku pre mna :D

a nagory mas tiez doma? s tymi vies porovnat mentory?

Titten

Nela111,

ja som zacala robit na 7mi den po opke, ale robila som tyzden z domu.Predsa jednak som musela este ako hastros v mikine byt, co som ruky nezdvihla, a nechcela som, aby si to v praci vsimli a jednak aj poprechadzat sa trochu po dome od pocitaca. Dalsi tyzden som uz do prace sla a to uz bolo ok, nikto ani nevedel

zoja83

kerstin
ja som mala moznost mat v sebe nagor,aj mentor ale ti poviem ze ked porovnas mentor anatom a arion tak to su dve rozdielne veci lebo mentor sa zvlni uz len ked je polozeny na stole ,mam ich doma v sufliku a arion je pevny a povrch ma taky iny drsnejsi ako mentor je viac hladky ...ja to potrebujem tvrdsie hlavne kvoli vlneniu ,tak ja som myslela ze si rozhodnuta pre arion

kocky co ste tu a mate ariony mate v predklone vlnenie?