Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barboraF

Aj j som kukala hned tie tabulky:-D no mne dal 80C a mam hrudnik 75cm. Ked rozmyslal nad podprdou pytal sa koperniecha ze do coho ich narveme,som sa zostala divat ze coo? :-D no som zvedava...aky mas zaklad?

slniecko83

barboraF

Doktor povedal ze podprda bude 70D ze aj pri 400 a aj 450ml. Tak preto aj ked som pozerala doma po konzultacke tu tabulku tak som sa rozhodla pre 450. A ty budes mat aku velkost pooperacnej.?

ajka124

Ahojte baby. Vo stvrtok ma operovali.. este v piatik boli bolesti a v sobotu super. Len vcera vecer zacali zasa. Ale taky iny typ. Strasne svrbenie a v jednom mieste na pravom prsniku take palenie pri pohybe. Mate s tym prosim niekto skusenosti?

ythyl

Susy1982,

tak to je super,ze nespoplatnuje konzultacie:)dakujem za info:)kosice mam blizko,tak tam zajdem na konzultaciu:)len musim pockat do januara,lebo az potom budem mat polroka od kojenia:/najradsej by som to mala hned za sebou:)

Susy1982

Ythyl
Este jeden zaujimavy fakt ,dr. Svehlik nespoplatnuje konzultacie,aspon u mna v januarii to tak bolo, a ja som mala do tyzdna od konz.aj operaciu ale planovala som to tak aj pri objednavani cez mail co bolo dalsie 2 tyd.. pred konz.,som to spomenula ze to tak chcem a bolo...,, Asi zlozito vysvetlujem ,, ale kebyze v buducnosti vymena po rokoch tak urcite ten isty lekar....