Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

Slniecko83 BarboraF
Baby predoperacne mozu byt stare max 2 tyzdne, zacnite si vybavocat terminy ale skor aby vsetko stihli:)))

sashea

Tomyum1

Ja som chcela gulate s vysokym profilom a on mi vybral podla tabuliek Nagor..

Videla som viacej jeho prac-ukazoval mi v notebooku a velmi dobre a videla som aj tie kamosky.. ta jedna mala cca nulky..uplne az prepadnuty hrudnik, nikdy nenaka prsia a este po dvoch detoch, dal jej 275 anatom lebo je uplne chuducka a uzasne vyzera.. klobuk dole..

Zavolaj mu, na emaili moc neraguje, resp neskoro.. ak mas otazky volaj.. je velmi mily, ja mu volam s kazdou somarinou:)

A kedy mas termin opky?

barboraF

Slniecko83
Nepovedal mi to ale uz som to pozrela na siklienke a bude vysoky profil...vidis to ani mne nevravila sestricka v papieri mam napisane,ze mesiac pred mam zacat vybavovat predoperacne inak nic...potom jej zavolam :-) ty potrebujes sono prsnikov?

slniecko83

barboraF

Ti nepovedal alebo si prepocula aky budes mat profil? Ja zase neviem kade mi pojde rez ci pod prsiami alebo pazuchou. Ozaj a tie predoperacne testy ake stare musia byt?

barboraF

:-) aj ja som sa uz uobudila s tym pocitom,ze mam velke prsia ale rychlo sa to skoncilo :-D :-D... Doktor mi sam navrhol anatomicke,ze okruhle by som mala zle. Samozrejme aj fotku som ukazala,boli na nej len prsia,jeho praca a neuveris on hned vedel o koho sa jedna:-D Len ma stve ze neviem sky profil implosu budem mat

slafci1807

katuss25
okejcok mozeme pokojne ;) opku mam 24.10. cize takto o dva tyzdne uz budem doma s novym hrudnikom :) pride mi to az neuveritelne ale strasne sa tesim. ;) a neboj nebudes mat dlho zatvorene co sa bavim s babami po opkach kazda to znasala a vnimala inak, jedna len tlaky mala druha sa ucila ,,akoby odznova chodit"... a neboj isto ti da taku velkost ti vravim ja mam prisa ziadne, mne ani Ackovy kosik nie je dobry :D ako ja sa z toho smejem ale je to tak... a dovolil mi bez rpoblemov tie 500 a napis mi pokojne na FB som Slávka Kopencová ;)

slniecko83

barboraF

Tak super ze to vsetko budes mat pri jednej narkoze.Nakoniec si sa rozhodla pre anatomicke lebo si pisala ze mozno gulate alebo doktor pri pohlade na teba ti ich diporucil? Tak uz len cakat ze niekto zrusi termin a tebe by zavolali a isla by si skor.ja som mala konzultacku v auguste a ked sa ma pytala sestricka kedy by som chcela opku tak ja ze v januari a on hovori az do maja je plno a druha sestra na to hovori ze 20 januara sa uvolnilo tak mi dali ten termin. Tak sa tesim lebo do maja cakat juj vsak uz teraz mi je dlho a neviem sa dockat. Inak tuto noc sa mi snivalo ze uz som mala ciciky nove a ked sim sa zohla tak sim na nich mala vlnenie. Tak dufam ze ked uz budu urobene v skutocnosti tak bude vsetko v poriadku. Ozaj chcem sa ta opytat ked ti sestricka hovorila ohladom predoperacnych testov ako stare najviac mozu byt 2 ci 4 tyzdne. V papieroch som to nenasla a volako teraz neviem kolko mi hovorili

tomyum1

sashea

nevies ci nagor implantaty su tvrdsie ako mentor? preco tebe vybral zrovna tieto nevies?

ked si bola na konzultacke u tvojho dokiho ukazoval ti aj fotky svojej prace? lebo ja som videla len jednu co robil asymetricke prsia lebo toto riesim ja (haha podla fotky som spoznala ze to bola adadka stadeto z galerky ale som mu to samozrejme nepovedala). ze ci sa ti pacili aj ostatne ako urobil a teda tvoje kamosky su spokojne aj si ich videla nazivo ci iba hovorili?
som sa rozhodla pre tvojho mudr lebo sa mi zdal uz pripraveny ked som prisla na konzultacku (poslala som mu dopredu foto) a velmi precizny. uz na druhy pokus by som to chcela mat uplne najlepsie ako sa to da urobit (dokonalost necakam). aj som mu pisala nejake otazky emailom ale nic mi neodpisal...

dakujem :-)

cafex

Titten

Ahoj, no dlhšie som tu teraz nebola, nakolko nastala u nas jedna smutna zaležitost, tak nebol čas ani nalada.Bola som tam v Pondelok, len mi ich postlačal pozrel, povedala som mu , že ten pravy ma ešte stale dost boli a že si ho necitim.Že mam teda prist ešte na kontrolu, ked to bude 6 tyždnov, čo mi pada tento mesiac 25-teho, ale šak uvidim ako sa mi tam podari ist.A som hlavne zvedava čo mi povie, bo fakt to ešte celkom dost boli a citim si imploše pri niektorych pohyboch.Aj jedna jazva mi zostala taka vypukla troška, ale mi hovoril, že to by tiež malo ešte zmiznut.No potom mi hadam povie, že kedy dalšia kontrola, zatial ten 6-ty tyžden.