Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bejbiii

Ahojte baby :) prosím vás o radu alebo skor informaciu bola som už na konzultacii kde mi pán doktor odporučil impl. pod žľazu a chcem vedieť aké máte skúsenosti s imp. pod žľazu ...lebo všetky kamaratky ma odhovaraju že mi moc spadnu a ovisnu ked budu pod žlazou ...dakujem vopred :)

Olesya

Bobcatko 173
Dskujem. Ja som bola kupovat pidprsenky a tragedia.nic nesedelo...70D obvod akurat, ale kosik maly...a zas 75D kosik akurat, lenze obvod velky...no dufam, ze casom sa do 70D zmestim. Aj by som brala, keby sa prsia este zmensili...
A to mam len 245ml :-D

Tmooshka

NessaF,

ja mam tiez pod zlazu vlozene, pod fasciu a som s tym maximalne spokojna... som 3 mesiace po operacii a uz 3 tyzdne plne trenujem (vrch este slabo) a prsia vyzeraju skvele podla mna :) nie je vidiet ani obrysy hore, ani nic... fakt som spokojna a doktor mi ich odhadol uplne skvele - 290ml anatomy, su maximalne prirodzene... Vacsie mi uz dat ani nechcel, lebo by sa mi nezmestili, mam uzku hrud :)

Mam vseobecnu otazku:
Ako je to so saunou po operacii? Niekto mi povedal, ze 6 mesiacov nemozem vobec, ale citala som, ze po 8-9 tyzdnoch je to v pohode... Infra vobec, ale klasicka moze byt?

Dakujem za odpovede :)

bobcatko173

Olesya

Ahoj, mne sedia doteraz a to som pol roka po :) ale zmensit sa zmensili, resp. usadili sa a uplne inak to vyzera teraz v podprde...

Olesya

Ahojte.chcem sa spytat.ked ste si kupovali prve podprsenky po tych siestich tyzdnoch.....sedeli vam aj po par mesiacoch alebo sa prsia este zmensili a zmenili?

Nena1

NessaF,
absolútne s Tebou nesúhlasím. Bohužiaľ, ako povedal môj nový doktor "nie každý plastický chirurg na SK a v ČR, je aj chirurgom estetickým". Podľa mňa, doktor by mal navrhnúť a vykonať operáciu tak, aby výsledok bol čo najviac esteticky najlepší pre daného pacienta. A po druhé, všetky ženy, ktoré majú vložený implantát pod sval, by mali mať silikony pod pazuchami? Ano, je tam to riziko, to nepopieram, ale PRÁVE PRETO by mal plastický chirurg posúdiť, kto je a kto nie je vhodným kandidátom a aký postup je pre konkrétneho pacienta ten najvhodnejší. Predsa, obraciame sa na nich s absolutnou dôverou ako na profesionálov. Nie až vtedy, keď pacient hodí "len tak mimochodom" poznámku...

NessaF

Ahojte. Cítam, ze máte problémy s implantátmi ktoré sa posuvaju do strán ked lezíte na chrbte. Tak s tym ja mám taku skusenost, ze som bola u vybraného lekára na konzultácii, uz sme mali vsetko dohodnuté, velkost, profil, termín, a ked my chystal lekár papiere, som mu len tak mimochodom povedala, ze dufam, s implantátom my prsník zoztane na chrudnom kosi, a nevyjde do stran ked si lahnem. No, doktor vyskocil, hned my to bolo jasné, ze to vobec nie je ziadna malickost- ako som si ja, naivná myslela - lebo zacal vsetko - meranie, skúmanie od zaciatku, a povedal, ze v tomto prípade my nemoze dat implose pod sval. Zostala som v soku - nad sval mne vobec neprislo ako rozumné riesenie, no ukludnil ma lekár ze zavedenie nebude len tak subgalndulárne, ale dá to pod fasciu, co je tenucká, ale silná blana svalu, a bude fungovat ako "zabudovaná" podprsenka. Tak som suhlasila, v stredu mám operáciu. Len to som chcela napísat, ze som mala stastie, lebo ma to mohlo prekvapit po zákroku, vobec som netusila, ze toto treba zvlást zdoraznit, ale vyslo najavo, ze veru treba. Totiz sval na implantát tlací, tlací ho smerom dole a do strán. Ak telo zeny má tendenciu, tak sa to potom objaví v deformácii "lateral displacement", je to docela casty (skoro bezny)stav. Musí to byt nepríjemné, lebo mne uz maly prsník oslabeny kojením a chudnutím takto "odchádza" a nenávidím to. Dufam ze my to doktor v stredu spraví, a pekne. Tak ked pojdete na konzultacku, radsej kazdu malickost zdoraznujte, aj ked Vám to príde blbé...Podla toho co cítam na USA fórach je to velmi casto problém, a nepovazuje sa za chybu co urobil lekár.

galeria

Dievčatá,chcela by som sa vás spýtať,či by niektrorá z vás neprevzala po mne spravovanie galérie. Nechcem,aby galéria zanikla,ja už nemám toľko času. Tak ak ma niektorá záujem,kontaktujte ma cez mail. Ďakujem,váš zajacik.