Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Olesya

Mozno hlupa otazka, ale...kedy po opke ste zehlili? O 4 dni budem mesiac po....potrebujem zehlit a nemam uz pomoc. Ide mi o to,ze zehlicka je predsa len tazka, aby som si nejako neublizila...

assaabloy

bobcatko
ahoj pozri si galerku moje fotky a najma tu poslednu vyzera to nejako takto? keby nieco napis na mojaposta777@centrum.sk. odpisem ti hlavne klud nestresuj, to ti nepomoze vsetko sa da vyriesit :)

henka88

bobcatko
ahoj. zas nemyslim, ze je to doktorova chyba uplne, lebo v podstate on tam nemal co zle urobit. skor je to telom, ze to bud neprijalo ako malo, nieco mohlo pustit. niektorym babam odisli prska doboku, lebo ich nedrzal poriadne sval. ale zas doktor by to asi mal nejako predpokladat. ja mam napr velku medzeru medzi prsiami, ze mi idu dost doboku tie prsia. viem presne ako sa musis citit, lebo potrebujes od doktora podporu a nie len nejake chabe vyhovorky. ako toto som si vsimla aj ja na nom. ze ma velky problem priznat si nejaku chybu a teraz robi baby ako na beziacom pase, tak im mozno nevenuje tolko pozornosti ako by mal. na poslednej kontrole co si bola, tak bolo vsetko ok?

bobcatko173

sashinka1985

dakujem nie je to nic prijemne :( aj moj je tvarovo uplne iny uz, ovela vacsi nielen poklesnuty :( ja neviem co so mnou urobil :(

bobcatko173

henka88

no vcera som bola za nim a bola som uplne znechutena ako ma vybavil.. pozrel, povedal, ze pockame 2 mesiac (načo?) a ak sa nic nezmeni tak pojdem na upravu - teda znova opka.. nemienim to nechat tak, dam si spravit posudky od inych a som zvedava co mi povedia... toto nie je normalne... ano mam gule.. a asymetriu som tam mala v bradavkach, ale prska boli v pohode.. cca pred tyzdnom som si to zacala vsimat, ze nieco nie je v poriadku :-(
neupravi sa to, tiez si myslim, ze nie.. teda aj on to povedal... a na upravu by som k nemu uz asi nesla, neviem, napr. moja kolegyna ide po roku a pol na opku (je od neho) pretoze jej stvrdol lavy prsnik - tekutina alebo nieco.. ani jej to nevysvetlil poriadne.. 1000€ za anestezu a novy silikon ak by trebalo.. cize, neviem co si mam o nom mysliet... :(((

Matulka26

Zdravím kočky, chcela by som vložiť nové aktuálne fotečky len neviem teraz kto je admin komu mám napísať resp. ich poslať, skorej som tu bola pod nickom Matulka23 len zabudla som heslo tak som sa musela znova zaregistrovať ďakujem :)

henka88

bobcatko
ahoj. mna yb tiez zaujimalo co ti povedal dr. kedze sme od toho isteho? ake navrhuje riesenie. je to uz nieco, co sa ti neda napravit. neviem vobec ci tu niekto taketo nieco riesil, skor take ze hned po opke to bolo viditelne, ale nie ze po case. ono sa ti to stalo nejako nahle, ci tam bolo vidno nejaky maly rozdiel? hadam sa ti to podari nejako vyriesit. neviem ci pas by nieco pomohol, ale tiez by som nechcela ist pod noz zase. ty mas asi gule ze?

sashinka1985

bobcatko 17 moc ma mrzi, co sa ti stalo. osobne nepoznam nikoho kto ma takyto problem, ale citala som na inej stranke-tusim omladzeni.cz ze to iste sa stalo aj jednej holke, mala poklesnuty 1 prsnik a druhy bol iny aj tvarovo. ale po rokuze sa jej usadil aj ten druhy. jej sa tak hlupo usadzali prsniky. jeden hned zmakol aj poklesol, druhy az po roku. nemoze to byt aj tvoj pripad? mozno sa ti neotocil implantat. to by si musela tie prve 2 tyzdne byt v nejakom pohybe aby sa ti otocil. po 3 tyzdnoch je uz okolo implantatu tkanivo ktore ho pevne drzi. co ti na to povedal doktor? opravi ti to? drzkam palce

bobcatko173

henka 88 a ostatné baby,

takže bola som za Dr. - posunutý implantát cca o 1cm nadol..

BABY PROSIM VÁS AK MÁTE ALEBO POZNÁTE NIEKOHO KOMU SA TO STALO, PROSÍM NAPÍŠTE MI.. !!

som pol roka po a myslím si, že je to abnormálne!! :((

Buď sa otočil alebo nechápem čo sa stalo, Dr. mi dal patričné vysvetlenie a nemienim to tak nechať.. 3000€ za prsia si myslím, že je dosť na to, aby som isla zasa pod nôž na úpravu ! :(