Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuzka.forum

Olesya,
teraz mi napadlo k tomu čo si písala, ty si mala tiež asymetriu a dal ti rovnaké implantáty? hmmm, asi si nemala tak veľký rozdiel medzi nimi...a teraz ich máš rovnaké? kedy si bola na opke?

Zuzka.forum

Olesya,

dosť veľkú asymetriu (dr. mi dal preto rozdielne 330 a 390 na dorovnanie + modelácia a stále je tam veľký rozdiel), poslala som foto do galérky, no stále žiadna odozva, tak neviem či to tam je, lebo to ozaj treba vidieť.. kontrolu som mala po 2 týždňoch, dr. k tomu nevravel vôbec nič a ja som sa vtedy na to nespýtala, obe boli ešte opuchnuté a tvrdé, tak som naozaj dúfala že je to len dočasné a že ten väčší je viac opuchnutý kvôli tej modelácii (ako si mi aj ty nižšie písala), ďalšiu kontrolu mám o 3týždne, to sa ho už určite spýtam, dovtedy s tým zrejme nič neurobím, poctivo dodržiavam nosenie podprd i šetriaci režim, tak uvidím... kiežby sa stal zázrak! :(

zoja83

bobciatko
len tak som sa pytala pre info
keby si dala foto po opke viacere co maju take problemy ako ty sa mozu k tomu vyjadrit ....

Zuzka.forum

Ahojte,

no ja som poslala foto pred ešte minulý víkend a neprišlo mi nič, žiaden prístup. :(

ale iné ma trápi, končí mi 4tý týždeň po opke a začínam byť presvedčená, že budem musieť ísť na reopku. :( ja viem, že je skoro hodnotiť, ale ide o to, že som mala asymetriu pred opkou a teraz ju mám stále, očividnú a neverím že to hrozné veľké prso kde mi robili modeláciu zrazu odpuchne a zmenší sa, práveže sa mi zdá, že sú obe odpuchnuté, celkom mäkké a klesli, od začiatku som ten veľký rozdiel videla a čakala že sa to urovná, ale ani trochu, skôr je ten rozdiel ešte viditeľnejší, aj kamoška keď som sa jej včera ukázala v tej druhej podprde (nie skafander) tak zhrozená: "ježiši, to ľavé máš oveľa väčšie!" no má pravdu, celú noc som nespala, úplne som deprimovaná, 20rokov sa trápim pri nákupe podprseniek/plaviek lebo skrz asymetrie mi pochopiteľne NIKDY žiadna nesadla (buď mi malé prso plávalo alebo mi väčšie "vytekalo") a som sa konečne odhodlala na opku a tešila sa, že sa ten rozdiel dorovná a budem si môcť kúpiť normálnu podprdu ktorá mi sadne na obe prsia, ja som fakt nečakala zázrak, že budú krásne a úplne rovnaké (šak boli riadne zničené po deťoch), rátala som s nejakou odchýlkou, ale nie až takouto veľkou, fakt je to hrozné, úplne iná veľkosť i tvar, som z toho nešťastná. :((( stalo sa vám niečo takéto? a ak by som šla na reopku, kto ju hradí, ja, či?

Danka123

Serena
ďakujem za info :)napisem...
zatial teda pridam moje pred...nech uz je februar, aby som mohla ukazat aj po :) hlavne, aby som ich uz mohla nosit :)

bobcatko173

zoja83

ahoj som v galerke ale len pred op, po op som radsej ani nedala, lebo to vyzera hrozne :((
operoval ma Dr. Paliatka pred pol rokom.. bola som unho a povedal mi, ze sa to bude riesit, pravdepodobne znova opka, aby mi to jedno prso dvihol.. :( preco sa pytas??

Serena

Danka123
Ahoj, posli mail na galeria@zoznam.sk s poziadavkou o heslo, no musis poslat fotku svojich prs pred operaciou a potom aj po operacii a je dobre prispievat na forum..

Danka123

Ahooj ZOJA83
prosim ta, ako sa dostanem do galerie? chcem si pozriet, nech si viem lepsie predstavit co ma caka

dakujeem :)