Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoja83

Ahojte
KOCKY
som tu dlho nebola

Bobciatko a kto ta operoval ....???
mas nejake foto ako to vyzera teraz ? v galerke som ta nevidela

Danka123

Ahojte, viete mi povedat, ako sa dostanem do galerie a kde je? Inak vcera som bola na konzultacii u Hederu v Interklinik. Bola som iba tam na konzultacii a dalej ani nejdem, som spokojna s pristupom :)

orchydei

ja to kôli práci odkladám už druhý rok,ale čo som čítala tak veľa operácíí sa aj nepodarilo a mali stým baby problém,museli si hladať iných lekárov,na opravu ,najlepšie recenzie má Mudr.Ježovitová tak je asi rozhodnuté,tiež mám menšie strie tak dúfam že to potom nebude veľmi vidieť ,už sa teším :-))

Zuzka.forum

Tinas,

Ja som bola u Mládeka v NR a prebiehalo to takto: najprv si zapísal osobné a iné údaje do PC, potom mi ukázal taký papier s nakreslenými 4mi typmi prsníkov (2xkvapkovité, 2xguľaté),že ktoré sa mi najviac pozdávajú, potom som sa vyzliekla a meral mi prsia pravítkom v rôznych smeroch,uhloch, zapisoval si to, no a potom bola diskusia o tom, čo vlastne chcem, akú veľkosť,tvar, navrhoval a ukazoval mi rôzne implantáty, aj som ich chytala do ruky a skúšala do podprsenky, nad 400 sa mi zdali veľké, stále som mu opakovala, že nechcem neprirodzené gule či lopty, nech to vyzerá prirodzene, tak sme sa nakoniec dohodli na 330-360 a 390 (kvôli asymetrii), ukazoval mi aj fotky v PC dievčat s podobnými prsiami pred i po, ešte som sa kadečo pýtala, na všetko mi ochotne odpovedal, dohodli sme termín, cenu, podpísali zmluvu, a bolo, trvalo to cca 45 minút. :)

Serena

Tinas
Ahoj, ja som bola v Nitre u Dr. Mladeka, ktory sa ma opytal aku mam predstavu o velkosti, profile, tvare. Ukazoval mi obrazky, materialy, implantaty, ktore som si mohla aj vyskusat..potom ma premeral a na zaklade tabuliek mi povedal kolko ml a ake rozmery implantatov su pre mna vhodne,..ja som bola rozhodnuta pre operaciu, takze rovno som aj podpisala na tej konzultacii zmluvu a zaplatila zalohu, v skratke povedal, co ma bude cakat a tak..

Zuzka.forum

Olesya,

ďakujem za povzbudenie, tiež si vravím, že to chce čas, no aj tak mám obavy, pretože aj keby to väčšie (modelované) prso odpuchlo, tak kvôli tej popraskanej a už neelastickej koži, zostane v nižšej polohe a v inom tvare ako to druhé..ach jaj, takže trpezlivosť a čokoľvek z toho bude, bude to určite lepšie než to čo predtým ..snáď dr vedel čo robí.. :)

Olesya

Zuzka
Toto je este skori hodnotit. Kazde prso sa ti inak hoji a to kde mas modelaciu moze byt viac opuchnute...este vyckaj. Moze to trvat par tyzdnov...
Ja mam sice v oboch rovnake implantaty , ale na lavom mi tiez robil modelaciu. Bolo viac opuchnute ako prave...

Zuzka.forum

Ahojte baby, super toto fórum, ďakujem všetkým za príspevky, veľmi pomohli, keďže som rovnako ako mnohé tápala v rôznych pochybnostiach a otázkach. :) Takže k veci: som tri týždne po opke (MUDr. Mládek, NR), všetko ok, ešte mám tie raňajšie tvrdnutia a mierne bolesti chrbta (zo spania), tá druhá podprda s prešívaním mi tiež ničila bradavky,ale na radu jednej z vás si to potieram kalciovou masťou a objednala som si z lipoelastic.cz dve ďalšie bez prešívania, po 2týždňach som začala chodiť do práce (v kancelárii),som ok, takže zatiaľ sa zdá všetko v poriadku. ALE! Ja som mala pred opkou hrozne zničené prsia: po dvoch deťoch vyťahané, ovisnuté, popraskané, samé srie a navyše príšerná asymetria, ako fakt čistá katastrofa, takú hrôzu ste ešte nevideli. :( Mojim cieľom nebolo mať prsia príliš veľké, len teda aby mali nejaký ten obsah a tvar a aby sa dorovnala tá asymetria. Po konzultácii mi dal 330ml a 390mm pod sval, rezy pod prsiami v ryhe a na tom väčšom mi musel robiť modeláciu cez bradavku (vravel, že mi musí zobrať kus kože,brrr). Čítala som tu niekoľkokrát, že tvar pŕs sa po týždňoch mení a ukladá a zmenšuje, ALE keď ja to prso čo bolo väčšie (330) mám stále oveľa väčšie ako to menšie (390) a už sa mi obe zdajú docela zmäknuté a odpuchnuté, takže sa obávam, že tá asymetria mi už zostane. :((( Prosím vás, je tu nejaká nešťastníčka s podobným "východzím" stavom? Pošlem aj foto, zatiaľ čakám na heslo do galérky. Vďaka. Zuzana

orchydei

ahojte kočeny.chcem sa opýtať či máte niektorá skúsenosť s mudr.Ctiborom Cabanom, z Levic ,Mediklinik,neviem sa rozhodnúť či ísť do Nitry alebo Levíc tie mám bližšie:-))