Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuzka.forum

bittersweet,
ďakujem za reakciu, prešla som už veľa albumov (ach bože, také ich tu máte všetky kráááááááásne - čo ma hodilo do ešte väčšej depky :( ) a zatiaľ som nenašla nikoho na asymestriu od Mládeka, ani tu sa na moju výzvu nik neozval a teraz je to už vlastne jedno.. ja som asi urobila chybu na začiatku, že som sa o to nejako viac nezaujímala ani cez fóra ani nikde (toto fórum som našla až po opke!), proste som prišla na konzultáciu jak také teľa, povedala som čo chcem a vôbec som neriešila typ, značku, profil (doteraz som ani netušila že také niečo existuje), absolútne som sa spoľahla na doktorove posúdenie stavu, jeho skúsenosti a odbornosť, veď má za sebou tisícky operácií, tak čo sa mu budem do toho montovať aké implantáty tam má dať alebo akú mi má robiť modeláciu, rovnako by som nekecala cukrárke do výroby torty keď sa v tom nevyznám, no nie? ja ho neviním, žeby to urobil zle, verím, že každý chirurg robí pre pacientku to najlepšie čo dokáže, možno len smola, že mne sa hentak uložili, no možno som mu mala asi 100krát zdôrazniť, že nech sa zamerá hlavne na tú asymetriu, to teraz hrozne ľutujem a vyčítam si, teraz už viem, že som sa mala pýtať a rozprávať a zdôrazňovať a .. :( ja som si to predstavovala presne ako píšeš, že pri tej modelácii odoberie toľko kože či čoho, aby sa to vyrovnalo .. ach jaj, na kontrolu idem o 2týždne, potom s ním hodím reč, btw - stálo ma to 3.120 eur.

Serena

danka123
neviem, kto z galerie je od Hederu, ale skus cez "vyhladavanie" na tomto fore, zadaj Hedera a vybehnu ti prispevky s nim a mozno sa k nejakym babam od neho dopatras..neviem inak poradit

Danka123

ALL
Ahojte, tak sa mi podarilo dostat do galerie :)
viete mi povedat, ktora baba bola u p. doktora HEDERU? dakujeem :)

bittersweet

Zuzka.forum neviem podla coho to oni vlastne odhaduju pri velkych asymetriach, ale tiez by som si to predstavovala, ze by mohli pocas operacie pripadne zredukovat tkanivo vo vacsom prsniku, ved to asi vidno uz rovno na operacke, ci velkost odhadli. Ale teda pisalo tu viacero bab o asymetriach, aj od tych najlepsich operaterov, zrejme to take jednoduche nebude. skus prelistovat albumy, ci nenajdes asymetriu od dr.Mladeka, ja ked som sa chystala na opku, tak neviem ci som nepresla aj vsetky albumy a nevidela som myslim nic podobne konkretne od neho.. drzim palce nech sa ti to este aspon trochu dorovna, ja osobne by som to nevahala riesit s doktorom, dala si za to nemale peniaze.

Zuzka.forum

zajačik,
- ďakujem, fotky som poslala, už by to malo fungovať :)

NessaF
- hmm, zaujímavý príspevok, škoda že som nečítala PRED, tuším už by si mala byť PO, som zvedavá ako to dopadlo, fotky? :)

Bobcatko
- čítala som tvoje príspevky, to je mi fakt ľúto, hoci som nevidela fotky, nemôžem celkom posúdiť, ale kukni moje a možno sa ukludníš, som síce len 4týždne PO, ale neverím že sa to upraví, určite ma čaká reopka, čistá depka už teraz :D

ALL:
- fakt nikto s asymetriou od Mládeka?

galeria

Zuzka,
mne od teba prišiel jediný mail s otázkou ako sa dostať do galérie,na ktorý som ti odpovedala. Od vtedy mi nič od teba neprišlo,tak ti nemám ako poslať ďaľšie inštrukcie. Tak ešte raz pošli na galeria@zoznam.sk tvoje fotky spolu s nickom.
zajačik

Zuzka.forum

ALL:
ktorá z vás s asymetriou bola u dr. Mládeka v Nitre? ako vám ju dorovnal?

bittersweat,
ďakujem za reakciu, čítala som dozadu asi 100 stránok a našla aj tie dievčatá ktoré si spomínala, ako vidím, je nás viac nespokojných :/ tých 60ml sa mi zdalo ok, lebo pôvodne chcel 330 a 360 ale tesne pred opkou jak ma zakresľoval, tak zvýšil na 390 a ešte zvažoval 410, čo som zamietla, lebo sa mi to zdalo moc veľa (ja som nechcela veľké), myslela som si,že tou modeláciou na väčšom sa to dorovná a keď už mi oreže celú bradavku tak z neho odoberie čo treba a zmenší ho tak aby "dobehol" ten menší, skrátka som verila v jeho skúsenosti a odbornosť - veď snáď vedel čo od neho chcem! no nič, som len 4týždne, ešte počkám.. :)

Olesya,
čítala som aj teba dozadu, nuž mala si len malú asymku zrejme, 7 týždňov po a už spokojná, gratulujem :) inak sa teším aspoň tomu, že zatiaľ nemám žiadne iné komplikácie, ani bolesti či pichania a iné veci čo som tu čítala, ja som si vybrala dr. Mládeka na základe dobrých referencií a že NR bolo najbližšie k bydlisku, vôbec som sa tým nejako nezaoberala, riešila som iné osobné problémy a toto fórum som objavila až po :)

galéria:
stále mi neprišlo heslo a urgencie sa vracajú ako nedoručené, čo mám robiť?

bittersweet

Zuzka tvoj problem je zrejme velmi osemetna tema- dorovnat rozdiel vo velkosti, par dievcat tu na fore riesilo podobny problem, ako mas ty a zial im asymetria nezmizla, pohladaj par stran dozadu, ja si pamatam len assabloy a slniecko83. nehladala by som vsak odpoved primarne na forach, ale priamo u doktora, ktory by sa mal zodpovedne postavit k tomu, co pripadne nezvladol. ak si mala vacsi rozdiel medzi prsiami, tak 60ml rozdiel v implantatoch to ozaj nemusel vyriesit, nalej si to do odmerky- je to dost malo.

Olesya

Zuzka
Ano ja som mala asymetriu ale nie nejaku velku.mam rovnake ml v oboch a lavy mi jemne domodeloval okolo bradavky.teraz su uplne rovnake.som 7 tyzdnov po.
Ono s tymi rozdielnymi ml je to tazke.nie kazdy dr to vie urobit aby boli rovnake.a mozes to mat dlho opuchnute.tusim niekto na omlazeni to mal par mesiacov...2-3 kym sa rozdiel vyrovnal.
A niekomu vznikla opacna asymetria.preto treba dobre dr vyberat ..