Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

assaabloy
pozrela som si foto,nadhera,,,mne sa nejako odtahuju od seba ,na foto som si to vsimla ,ked som bola po operacii asi boli tak napuchnute ,no nevadi,hlavne ze ich mam :)

strangeemily

wendy18

ahoj,ja som bola operovana u dok.Cervena a akoze vobec neviem ako mi tie stehy vybral:D vobec nic som necitila a trvalo to asi minutku:)takze sa neboj:)

hankab

ďakujem. Fotečky určite pošlem. Ja som bola v Košiciach u dr. Magda (CHIRAMED). Doktor a kolektív úplne super, môžem len odporúčať. Na opku som nepotrebovala nič. Došla som len s kabelkou. Nemusela som si nič kupovať, ani objednávať. Všetko mi tam dali - pyžamo, papuče a nakoniec aj lieky od bolesti, antibiotika keď som odchádzala domov. Uvidíš čo ti zajtra povie, ale viaceré holky tu na fóre boli mali aj dlhšie, určite je do individuálne a záleží si myslím aj na veľkosti implantátov.

assaabloy

hankab
ja len dufam ze vsetko je v poriadku a tie bolesti su normalne a nic vazne ked to stale tak v tej prsnej ryhe picha a reze.

assaabloy

hankab
ahoj prikom si vlastne bola? parada ked nemas boleti. ja 14 dni po opke a stale ta rezna ryha picha ani som sa pohnut nemohla. pijem flector, myslim ze zabera. vidno ze kazda z nas ma ine bolesti niektora vaccsie niektora mensie..ja vstavam z postele az teraz posledne tri dni. zajtra kontrola tak napisem ako som dopadla. ak budes mat cas tak posli fotky do galerky. a esteraz blahozelam k novym prsiam :)

hankab

assaabloy

tak ja dnes mám týždeň po opke. Včera som bola v Košiciach na kontrole. Doktor len skontroloval a ďalšia kontrola o 2 týždne. Odlepí mi potom pásku zo stehov. Stehy mi vyberať nebude, netrebalo vraj šiť. Mám len vnútorné stehy. Bolesti už skoro žiadne. Aj lieky od bolesti som vzala len prvý deň doma po opke. Vstávam od prvého dňa sama z postele. Tiež keď som prvý deň si obzerala nové prsíčka, tak neboli rovnaké. Už dnes rozdiel nie je. Verím, že to bude len lepšie a lepšie. Cítim sa super, len radšej pomaličky všetko robím aby som niečo nepokašlala a neboli zbytočne komplikácie.

Elissa

Bianka77

Ahoooj, ako si dopadla? Cely cas od soboty na teba myslim :-) pokojne napis na elissaD@centrum.sk Drz sa!

wendy18

Baby ktore ste uz po opke ako prebiehalo vyberanie stehov?Ja vidim tu nitku len na koncoch jazvy zvysok asi vedie pod kozou.To prestrihol len na jednom konci a potom to tahal cele von???neviem si to vobec predstavit