Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Barbora10
aj po teho a kojeni su krasne,chcem sa opytatat ci si sa ti prestali vlnit,al. ci sa ti spevnili cvikomi?a. niecim inym.Na foto su super

Sashea
super sexy prsia....

Susy1982

ASSAMBLOY
mne lekar ked vyberal stehy a pytala sa co maam robit a ako sa starat o jazvy povedal ze nic netreba s nimi robit ze moje su ok...Ja vsak mam svoje veci a proste mne vadilo ze jazvy su stale tmave a preto som si kulpila stratoderm a raz denne po 2mes. od operacie som si to aplikovala ,ale mozno vdaka tej masti alebo mojmu telu,casu jazvy vybledli uplne az po 8 mesiacoch,a fakt neroztiahli sa ani nezhrbateli proste bola to taka prevencia z mojej strany a radsej tak ako potom mat nepekne jazvy....

Susy1982

LENKALILI
na foto v galerii je foto uplne ine ako to naozaj bolo...Mam gulate impl.,stredny profil,p.450 a L.400ml,lekar Svehlik preferuje eurosilikony,tuhsie c.3, tie mam ja potom prsia su pevnejsie ,podla mna teraz po 9mesiac.uplne mekke su a prijemne pevne ako v 16-ich.Ceny ma preto take ze praca ho bavi nerobi operacie vyhradne aby zarobil,peniaze v jeho povolani nie su na prvom mieste on sa tsei z kazdej operacie,proste sa v tom nasiel a netrasie sa za kazdym eurom ako ini....Dakujem za pochvalu .

sashea

Nela111
Ahoj neviem ako to je, ale moj nazor je ze 3 kg niesu tak vela aby sa ti tym radikalne zmenila postava.. ale skor by si sa na to mala opytat doktora:)

Apepina
Drzim palce... uzi si dnesok.. chod niekam von nech na to nemyslis.. a daj vediet ako si dpadla:))

Nela111

a este - myslite, ze ked ma teraz dr. na konzultacii uvidi, a do opky by som schudla par kil (ak by sa podarilo!, cca 3 kg), tak by bolo treba aj zmenit velkost implosov?

Nela111

Baby, viete ci sa nieco deje v Avelane teraz? Volala som tam niekolko krat minuly tyzden (tel. na recepciu), lebo bud. tyzden mam konzultaciu, a chcela som sa na nieco este opytat, a vobec nikto mi tam nedvihal a ani na email mi neodpisali. Pritom pred 2 mesiacmi som nemala problem s tel. ani emailovou komunikaciou.. Zeby tam mali teraz vsetci dovolenku? :))

bianka77

all
dievcata co uz mate po...prsia sa po operacii kolko zmensili,neviem odhadnut,kolko je opuch....dakujem :)
barbora10
ja som bola teraz 19.10 na 2v1