Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sempiternal

ahojte dievčatá :)
máte niektorá skúsenosť s MUDr. Jozef Hedera z Interklinik?? rozmýšlam nad ním a nad Červeňom z BB :) diiiky

Nela111

slafci1807
nie pooperacnu, myslela som, ze kolko si mala obvod cez prsia pred OP, a vlastne aj kolko mas pod prsiami? :)

assaabloy

dievcata dakujem za reakcie
poslala som fotku do galerky ked dojde tak sa skuste nato pozriet. ja som napisala pre istotu lekarovi.ked som ukazala niekomu fotku tak reakcia bola taka ze jeden iny ako druhy.a popozerala som galerku znova. u niektorych zien som nasla fotky kde sa to urovnalo a u niektorych tak ostalo. ale nenasla som vela pripadov kde bol taky rozdiel
tomyum1
tvoje fotky som prezrela tiez.umna je to troska inak ako u teba.tvar mam rovnaky.akoby si ich posunula jeden vyssie druhy nizsie.iba pravy zhora vacsi, co som myslela ze je opuch.tak snad aj je. ked bude fotka v galerke tak budes vidiet co mam namysli. ak mas cas tak potom napis. nedalo mi to v noci spat.

slafci1807

Nela111
ahojky, ďakujem a už viacej ľudí mi povedalo že tak na 400 to vyzerá...ako najskôr šok že malé ale teraz som nadšená... a uvidím ešte ako to bude v podprde... no výška 181,5 cm Váaha pred opkou 65-67 a cm myslím 82,83 nie som si už istá a teraz mám váhu nejakých 72 cca (lebo nedietujem- resp nie je priprava na súťaž) a podprdu pooperačnú som mala 85D, ale neviem či to myslíš alebo čo presne :D
A ja som bola v PU, ale sestrička vravela že BB a ZV myslím že operuje ale nie som si istá ;)

Nela111

slafci1807
super mas prsia urobene! Ani to nevyzera na tych foto ako na 500 ml, tak 400-450 ml by som tipovala, mozno tym, ze su anatomicke.. Prosim ta, aku mas vahu pri svojej vysokej vyske, a kolko si mala cez prsia pred opkou? Inak Ocenas v ktorych mestach operuje?

katuss25

slafci1807:-) nevzdavam len som s tych dohadov uz unavena a skrie ma to...ale vdaka tebe moja nasmu intenzivnemu pisaniu tvojej podpory a tomuto foru a kočkam ktore mi odpisuju to nevzdam a dam 500ml aj ked traktory budu padat:-)

slafci1807

assaabloy
ďakujem, uvidíme časom ako sadnú... aj ty máš krásne prsia, priznám sa aj ja som chcela gule ale nemám na to hrudník... bol by tam veľký skok... a k tej tvojej asymetrii alebo nerovnosti prsnikov... aj ja som mala miernu asymetriu asi 1 cm alebo skôr len inak posunutú a smerovanú bradavku a teraz po kontrole mi mudr vraví že super sú rovnaké... ale mám nosiť aj 6 týždňov tu fixačnku aby tam aj pekne sadli a ostali, ale rovnako mi povedal to čo už tu kočky písali, že každá časť tele je iná, to znamená nikdy nebude všetko v úplnej rovnosti.. keby to nenapíšeš pri pozeraní fotiek by som si to napr u Teba vôbec nevšimla ;) ale ja na tvojom mieste by som volala doktorovi povedala čo je vo veci a uvidíš.. ale zas do tých 2 mesiacov oni pracujú nejako si hladajú miesto, tak zas ešte je skoro aj toto hodnotiť...
Katus :)
ty trdlo, hlavne žiadne vzdávanie, už si sa na to dala tak pekne to tu dokopeme spolu :) vidíš ako ja to super zvládam a napr mne písala jedna kočka z fora, že sám moj lekár je za klasiku že nejde do väčších a vidíš mam 500 (síce anatom, ale dobre beriem to tak, že hlavne mám prsia :)) a kedže máme podobnu postavu mensie by boli najma u mna.. nevyrazne ;) ja osobne by som gule sla najviac 450 ale ty si este par cm sirsia... uvidis moje foto o tyzden v stoji a sama posudis ;)

katuss25

assaabloy ahoj pozerala som ta v galerke mas fakt kraasne prsia a nezda sa mi ze by tam bol rozdiel su rovnake krasne asi mas pocit koli predchadzajucej asymetrii ze su ine:-)urcite este viac sadnu a budes spokojnejsia:-)bodaj by som uz ja take mala

katuss25

slniecko83 slafci1807. ahojte ano 18dec mam opku strasne sa tesim veru to bude ježiško u mna a poriadny:-)ty mas anatom neviem ci pri okruhlych idu do boku ved som uz nastvata pride mi akoby ma odhovaral od 5OO a pritom ved sam videl ze aj 550-600:-D by mi tam napchal manzel je nasrany vravi naco tam budes behat 2h cestovat zavolaj 500 a basta...pride mi to ze skor dr je za anatatom a mansie prsia...cele mi to je divne keby som nevidela jeho pracu ved slafci ved vies ako stresjem uz ma to fakt nebavi nech je 18 mam 500 a patrim do klubu prsnatych:-))))slniecko83 dr.cerven robil kamoske a fakt krasne len jej je luto ze nedala vacsie:-)ale ze je uzasny dr..