Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

Assaabloy
Uplne perfektne sa citim..:) uz mozem ale este som nebola na nakupoch tak este mam stahovaciu.. pojdem zajtra:)

Nena1
:D prepac:).. tak uz nemusis riesit reopku super:) ked uz mozem nosit normalnu podprdu mam este v noci nosit stahovaciu? Ci uz nemusim vobec

Nena1

Nela111
áno, askorutin je vitamín C. Ale v lekárni ho predávajú aj pod týmto názvom. Ale mne napríklad doktor zakázal čokoľvek brať pred operáciou. Jedine dovolené boli homeopatiká.

Nela111

inak som sa pytala dr., ci mam brat nejake tbl. pred OP (lebo tu baby niektore pisete, ze ste cosi brali), a on ze vobec nie, hm.

Nela111

xxsandyxx
Ty nie si v galerke, ze? Mas rovnake miery ako ja, bolo by super, keby som videla foto pred a po. Lebo ja rozmyslam medzi 390 a 420.

Nela111

zoe23
Dakujem velmi pekne za taky dlhy prispevok. :) Ja som vzdy chcela okruhle, i ked ako pozeram galerku, velmi sa mi pacia aj anatomy (najma Nelina 27), no bojim sa, ze to poklesne neskor, a ja chcem hlavne vrch vyplnit. O Nagoroch mi bolo povedane presne ako pises, ze ich dava najma babam, co na hrudi maju minimum tuku. Ja mam tiez medzeru medzi prsiami (trochu vpaceny ci prepadnuty hrudnik, ci ako sa to vola), a tiez ze ta medzera mi tam zostane, s tym som zmierena. Inak myslela som, ze na konzultacke sa ma Mladek bude viac vypytovat, ale velmi zhovorcivy sa mi nezdal. Akurat mi narval tie implantaty do mojej vystuzenej (nie push-up) peknej podprdy, az som myslela, ze sa mi roztrhne, ale aj tak si neviem predstavit ako by to realne na mne vyzeralo, vsak ked to je v tele, to je ine..

assaabloy

Sashea
dakujem :) inak ja si myslim zeby si mohla ist sa kupat ale davaj pozor. ako sa citis? uz uplne fit po opke? nosis uz normalne podprsenky?