Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Assaabloy
ja som mala pooper.75B,tlacila ma riadne a pas detto citila som sa ako v zveraku...pametam sa ze ani ja som ich nemala v jednej rovine jeden bol vyssie a ten druhy inac, foto som ani nedavala cakala som na lepsie casy..., do 3mes.sa to menilo... .

Nela111
v tych plavkach je fakt dobre vidiet zmenu,ja som sa predtym hambila byt v tych plavkach,mala som asymetriu,na foto nevidiet a vsetko som nechala na lekara,on vedel ze chcem maxium a aby to bolo prirodzene...

zoe23

xxsandyxx
za mna mozem povedat, ze na jednom prse som necitila ani, ze sa ma dotkol, ked vyberal štichy a na druhom som citila len ked uchopil nitku a vobec som nevedela kedy skoncil tahat, neviem mozno som spodky prs vtedy nemala este uplne citlive, mozno preto ale ja trubka som sa tak bala a nakoniec som to ani necitila :) drzim palce.

zoe23

Nela111
hej, ani u mna nebol Mladek zhovorcivy ale ked sa ho zacnes pytat, on sa rozkeca :)len sa musis pytat. Este rano je taky nastartovany, preto chodim na kontroly rano :D mne tiez velmi tie implose v podprde nedali, dokonca este mi hovoril ci nestacia aj tie 300- no určite ze nestacia :)aj ked v tej podprde mi 300 pripadali vyduto dost ale to sa len zda.
A prečo Mladek? uf, ťažka otazka, asi u mna zavazila aj ta klinika, lebo ja sa bojim lekarov a proste vobec mi nerobi dobre take nemocnicne prostredie, mi to vacsi strach nahana, tak v Avelane som sa citila ako v hoteliku aj vela kontrol Mladek robi a tak nejako a este mi je sympatickejsi ale ako o profikoch o nich nepochybujem ani o jednom, inak by som k nim ani na konzultačku nesla a takto dochadzam do NR hoci mam Tršku po ruke :) ale ma to bavi, to si vzdy taky vylet urobim do NR a spojim to s nakupovanim v Mlynoch :D
A prečo vymyslas s roznymi velkostami?ved na foto mas prsia rovnako velke nie?

Nela111

assaabloy
jo, barboru10 mam napozeranu uz davno :DD Ale tak ona jedno babo mala uz pred opkou. A ja by som idealne chcela 2, ale najprv opku. :p K Trskovi teraz pojdem na pokec.
Inak pozeram, ze Polytech su (pri podobnych ml) celkovo rozmerovo vacsie ako Nagor.

vanda111

Assabloy

Lebo mi klesol implantat bolo mi to vidno, podunul sa cca o pol centimetra.. Teraz je to uz lepsie ale stale to vidno...
Ja som bola 10.10. Napis mi na mail pekneveci@post.sk
Poslem ti foto lebo v galerke nemam a nevidela som vladtne ani tvoje a to bude trvat par
hodin kym ma to tam pusti.. Takto to bude rychlejsie.. Budem velmi rada ak napises :)

assaabloy

vanda111
ako zena vie ze sa ti uvolnili vnutorne stehy? ja viem ze iba bolelo rezalo v tej reznej ryhe ale po vybrani stehov uplne ulavilo. kedy si bola operovana ja 9.10 chcela som pozriet tvoje fotky ale nemozem najst. nemas ich v galerke?
Nena111
presne nato som myslela ten pas nosit na tu pravu stranu aby tlacil viac. no pockam aj na lekarovu radu. a velkost si myslim zeby si mohla dat taku rozumnu.ale neboj sa vacsich vobec. ja by som prijala aj vacsie prsia ale ak niekedy bude potrebna reopka tak bubu musiet byt vacsie. teraz mam pooperacnu velkost 70c a to je uplne perfektne. pozri nick barbora10 ta ma fotky aj pred opkou aj po aj po tehotenstve.a ma kraasne prsia. nebojim sa tehotenstva, zatial ajtak nieje ziadne v plane. ku komu ides na konzultaciu? umna pouzili merac aby boli co najrovnakejsie. mam pocit ze sa to posunulo nejako cele

Nela111

Susy1982
Na tej prvej foto pred op ti asymetriu vobec nevidno. Ja teraz zacinam premyslat, ci by nebolo lepsie, aby som aj ja mala rozdielne velkosti implosov, hmm. :-/

vanda111

Assabloy

Ja mam tiez jeden prsnik este trosku iny, boli sme cca v rovnakom termine operovane.. myslim si ze sa to da do poriadku... U mna nastala taka situacia, ze vnutorne stichy na lavom prsniku mi trosku povolili a preto som mala bolesti aj mierny pokles laveho prsnika..