Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Assaabloy
Este je asi skoro hodnotit, pockaj aspon 6tt od opky.

Aj ked, ako som pisala uz davnejsie, ak sa pouziju rozne impl a maju aj rozne rozmery zakladne, bude prsnik s vacsim impl jednoducho vacsi, ak je malo vlast materialu ze neprekryje impl. Preto je lepsie pouzit aj pri odlisnych ml aspon impl s rovnakou zakladnou. Tak mi to vysvetloval mudr.
Ja to mam tiez ako ty - teda rozdielne impl s rozdielom 45 ml a sice casom ked prsia sadli je to lepsie ale rovnake nie su teda. Vidim to zvrchu v podprde, v tricku aj plavkach. A som z toho nestastna. Jeden prsnik je gulaty a pekny plny a druhy mensi z boku spicaty, zvrchu viac plochy a cely dokola mensi. To robi rozdiel zakladne 0,5 cm. Takze ta uplne chapem. Tiez som najprv myslela ze nevadi, urcite to bude ovela lepsie nez predtym, co aj je, ale ked chcela by som byt uplne spokojna a nie som...

Ked tvoj mudr pouzil sizery urcite vyskusal co najlepsie pasuje a asi sa to teda uz lepsie urobit neda. Pockaj aspon pol roka kym si prsia sadnu... Pripadne mu zavolaj a preber to s nim...

assaabloy

dievcata zacinam sa citit dost neisto a mam strach. mam 24ty den od opky a ako sledujem prsia sa mi zda pravy, ktory bol v mojom pripade mensi a impl 375ml teraz mozno troska vacsi alebo skor vyssie polozeny ako lavy ktory bol povodne vacsi a impl 325ml. uz som pisala pred par dnami ze sa mi nieco nepozdava. myslite ze je mozne aby bol jeden vyssie a jeden nizsie polozeny??? ja som to tak prezerala a prsniky zo spodu tiez niesu v jednej rovine asi 1cm rozdiel. je toto mozne vobec??? mam sa zacat bat? je to skutocne vidiet. jeden iny nez druhy. poslem aj foto do galerky, prosim poradte

slafci1807

inak to by aj mňa zaujímalo, ja mám 500 a mám 8 deň po opke foto môžete vidieť v galerke a nemám pocit že mi udú do boku, práveže sám očenáš povedal že supoer, sú rovnaké, pekne sa hoja už len aby sa usadili a mäkli... ale nemám pocit že bradavky idú každá inak :O ??

slniecko83

katuss25

Chcem sa opytat preco pri 500 ml idu bradavky do boku? To potom ine baby ked maju 500 a viac ml tak bradavky im idu do bou? Nechapem

slniecko83

katuss25

Mna este len opka caka a mam ju 20.1 a neviem sa uz dockat.Idem k Cervenovi. Fakt ako pod 500 nechod to by si potom lutovala. Juj mas veru s tym starosti ale tak dufam ze nakoniec budes spokojna a stastna s prsickami. Ak si dobre pamatam opku mas 18.12 to budes mat vianocny darcek.

katuss25

xxsandyxx ahoj ako sa citis?uz ti je lepsie?aj ja mam inak novalgin nachystany ten sa dava po operaciach no vidim ze davam pisat flector..

katuss25

slniecko83 ahoj:-)ja ked som bola na konzultacii dr mi dal 2 velkosti 400ml co na mne nebolo vobec vidno ked mu vravim malo dal 450ml tak pozeram ze je to ako push up..vsetko rychlo vybavene bola somnou kamoska ta znechutena vravi mala si mu povedat daj vacsie..tak manager kliniky mi daval termin opky vravim mu napiste mi aspon 475ml nato 2t mi vola 475ml neni bud 450ml alebo 500ml vravim ok dajte 500 a on ale dr povedal ze 500 idu bradavky moc od seba viete co pridte este raz na konzultaciu tak musim zasa sadnut do auta a soferovat hodinu tam a spet za 1Om co mi da sizery ale som odhodlana na 5OO pri mojej vyske aj 55O by bodlo povedal ze mam 1cm vlastny tuk..vies som uz tak znechutena s tychto dohovaraciek cez mobil ze som uz bola tak na tom ze koncim...mudr inak odbornik velky praca krasna len preneho rutinna zalezitost tak ma fakt rychlo vybavil a ja teraz riesim vsetko s managerom kliniky inak uzasny chlap mal by on robit konzultacie:-)))a ked sa naserem zavola nech mi da 500 a basta ved na mne sa aj tie stratia...ty mas uz po opke ci ides?kam alebo kde si bola?

Nena1

sashea
juuuj! To Ti závidím zajtrajšie skúšanie podprd v obchode :-) Ja som bola v jednej veľkej eufórii :D Pofoť ;-)

Nena1

sashea
ja som normálnu podprdu začala nosiť tak cca po 6 týždňoch. Ale nie na celý deň. Iba keď som išla von a do práce. Ale hneď ako som prišla domov, som ju vymenila za sťahovaciu. V tej mi bolo kepšie. A na noc? Myslím, že aj 3 mesiace som dávala. Ešte v Tchibe som kúpila takú športovú podprdu a neskôr som spávala v nej. Mne tak bolo lepšie, ako úplne bez. Treba sa riadiť pocitom...