Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

All
Inak baby ja si furt necitim bradavky..mali ste to aj vy po opke? Furt stoja aj reaguju len ich necitim:(

A myslite ze uz by som mohla ist do termalu sa kupat? Uz zacinam 7 tyzden od opky

sashea

Assaabloy
:)) jasne ze je to opuch..keby boli ine..tak by bol cely prsnik iny a nie len tam hore:) a inak ako..bolesti uz ziadne?

Ada77
Mna to palenie bolelo asi tyzden lebo som mala zapal v rane, ktory sme nasli po tyzdnovej kontrole.. dal mi znovu antibiotika vycistil ranu a hned na druhy den bolo ovela lepsie.. ale to neznamena ze mas aj ty.. len tie bolesti su normalne.. ja som so vsetkym volala dr a on ma furt ukludnoval:)))

assaabloy

Ada 77
ahoj ja som taketo palenie mala do vybratia stehov,akonahle boli von sa mi uplne ulavilo. nemusi to byt tvoj pripad, ja som to mala takto.
Sashea
ahoj ja som sfotila aj bez triciek aby som videla asi ako sa menia atd. dufam ze to bude ok, pooperacnu nosim poctivo. pozrela som niekolko fotiek z galerky, tak snad by sa nestalo zeby neboli rovnako usadene. hned po opke boli rovnake, potom zacali opuchy, pravy viac, tak snad to bude tym. inak ja deti nemam. 34rokov ale nevyslo...mozno raz ;)

mima1985

Ahoj 16kristina02, som moc rada, ze sisa ozvala. Rada by som si s tebou popisala par riadkov. Napises mi na moju emailovu adresu prosim? rada by som si s tebou popisalav emaily. Diky moc mima1985@centrum.sk

sashea

Ada77
Ano je to normaaalne:)) mna az palil..

Xxsandyxx
Skus zavolat lekarovi ze to dost boli ci ti nemoze dat ine lieky proti bolesti.. ja som uz na 2 den nic nemusela brat.. skore uzdravenie

Ada 77

Ahojte.Fórum čítam už dlhší čas,neviete mi niekto poradiť či je tretí deň po operácii normálne keď ma jeden prsnik stipe,vlastne pod ním a o druhom ani neviem že ho mám,vôbec nebolí.

xxsandyxx

barboraF
Dakujem:) no dufam ze to uz bude len lepsie..
Drzim palce, budes mat toho dost teda ale aspon zabijes dve muchy jednou ranou a pretrpis si vsetko naraz.. Mysli na to aka budes potom kočka:)

xxsandyxx

katuss25
Kludne si daj 500 tam nie je velky rozdiel od 450. Ja mam rez pod prsiami, chcela som z pod pazuchy ale doktor neodporucal, im sa to potom pocas operacie tazsie tvaruje

xxsandyxx

Titten
Dobre si urobila ze si bez Flectoru neodisla, mne ho nechcel napisat vobec zevraj Novalgin je lepsi.. ale asi nie, stale bolest:(